виборі кращих авто страхові компанії

Вибір правильної компанії автострахування дуже важливо, оскільки вони будуть, щоб допомогти вам вирішити будь-яку діяльності Авто невдач у майбутньому. Компанії автострахування слідувати базовим набором переваг, які вони надають своїм страхувальникам. Вони відрізняються тільки премії. Є авто страхові компанії, які пропонують непомірних страхових премій і є й ті, які пропонують доступні премій. Але так само, як ви можете знати, що компанія автострахування ви вибрали надійну компанію?

Надійна компанія Автострахування є той, який має хорошу репутацію оплати або врегулювання претензій в найкоротші терміни і оплачує потрібну кількість претензій. Для перевірки обраної вами страхової компанії авто ви можете відвідати відділ Вашої держави страхування веб-сайту. Ви не можете знати про це, але кожен штат має свій власний відділ страхування. В даний час більшість цих відомств мають свої власні веб-сайти, які відображають споживчі скарги відносини всіх страхових компаній, які продають у їх штаті. Ці відносини розповість вам, як багато скарг кожного з перерахованих страхових автомобіль отримав за тисячу позовів.

Скарга співвідношення надасть вам манометр на яких страхування автомобіля на вибір. Крім того, зі списку вибрану вами машину страхування Ви зможете також отримати компанія, яка пропонує найнижчі котирування премії. Але переконайтеся, що обраний вами автомобіль компанії страхування одним з найменш співвідношення скарги. Страхування автомобіля, який займає в обох списках повинен заслуговувати ваші найсильніші розгляду.

Наступним кроком буде з’ясувати, які магазини тіла рекомендовані обрану вами машину страхування. Зверніть увагу на місця їх акредитованих магазинів тіла. Дивіться, якщо є акредитовані магазині, який знаходиться у вашому районі. Якщо у них є у вашому районі так багато краще, але вам все одно доведеться перевірити на кузовних авто, щоб побачити, якщо вона має все необхідне обладнання, ремонт автомобілів і машин, які можуть ефективно відповісти на будь-який автосервіс, що ви можете бути вимагають у майбутньому .

Після перевірки на автомайстерні кузовних і ви повинні запитати їх про страхову компанію, яка акредитує їх. Вони будуть або дати вам позитивний результат впливу або негативного. На щастя для вас, якщо це позитивне зауваження, так як це буде означати, що ви нарешті знайшли автострахування, що ви хочете. Однак це ще не кінець вашого пошуку, так як є ще й інші фактори, які ви повинні подивитися в.

Додаткова інформація про компанію автострахування, які ви розглядаєте, можна знайти на JD Power Associates і веб-сайт. Ця організація, як відомо, збирають дані з окремих полісів по всій країні і просить тих же страхувальників, щоб оцінити їх авто страхової компанії відповідно до варіантів покриття, ціна, врегулювання збитків, задоволеність представників, в тому числі загальне враження, що вони мають з їх відповідних компаній страхування автомобілів.

Інший фактор для Вас, щоб дивитися в перш ніж остаточно осісти і оплатити ваш перший премія рейтинг фінансової стійкості авто страхові компанії, які ви розглядаєте. Ви можете поглянути на А.М. Найкраще і рейтингове агентство Standard & Poor ‘s. Ці дві компанії, як відомо для публікації рейтингів фінансової стійкості всіх страхових компаній. Фінансової стійкості компанії автострахування буде визначати свою платоспроможність або для врегулювання претензій. Авто страхових компаній, які відображають дуже низький коефіцієнт фінансової сили означатиме, що вони не мають можливості врегулювання претензій і тому не повинні бути вибрані.