виборі компанії PPI претензій

Претензії керуючі компанії зайняті боротьбою для клієнтів, які були неправильно продані PPI на постачальників фінансових послуг – приймає бій, щоб кредитори, які взяли гроші без необхідності від своїх клієнтів, використовуючи сумнівні, неетичною практики продажів.

Оплата страхового захисту, в правій руці, насправді дуже хороша страховка. Вона охоплює людей у ​​тому випадку, якщо вони відчувають економічної депресії викликаної втратити роботу, страждаючих хворобою або бути залученим в аварію.

Позичальники вдалося пред’явити претензії PPI продовжувати виплачувати свої іпотечні кредити, кредитної картки або кредиту, і здається, що, коли він був проданий позичальника, який відповідає всім його полів і повністю має право на його умови, PPI дійсно виявитися корисним для тому, що позичальник, якщо їм знадобиться, щоб використовувати його.

небезпеках PPI
Тим не менш, це корисний аспект політики PPI – як ви, можливо, чули – була втрачена на більшість клієнтів, які були продані разом з їх PPI кредиту, кредитної карти або іпотечного договору. Як виявилося, мільйони споживачів були обманним шляхом продав PPI, і для них це абсолютно, до смішного, марно.

Так чому ж банки та інші кредитори продають політики для людей, які не могли його використовувати? Ну, або тому, що це була просто критична помилка в судженні з боку банків або, може бути (тільки може бути) було пов’язано з тим, що вона породила мільярди фунтів стерлінгів прибутку для фінансових інститутів.

Оскільки люди стали більш обізнані про неправильно продані PPI, кількість скарг, які вони зробили, щоб банки, які вимагають компенсації у вигляді премій плюс відсотки до них поширилося швидко.

Кредитори винним у скандалі PPI виділили мільярди фунтів на положення, готові самі за постійний потік скарг PPI, вже добре обізнані про серйозні наслідки неправильних продажів політики, відшкодування повернуті клієнтам вже сягає £ 1 млрд. в 2011 році, і немає ніяких ознак, що виграшний вимог компенсації не буде продовжувати розвиватися в найближчі роки.

Компаніям керувати вашої претензії
Компанія PPI претензії повинні бути обрані ретельно будь-яким, хто бажає скористатися їх послугами подати позов від їхнього імені. Більш відомий як управління претензіями компаній (ОМЦ), вони, здається, абсолютно скрізь на даний момент – деякі з них авторитетні, але багато з них просто наживаються на весь неправильно продані фіаско PPI зробити деякі швидкі гроші і брати з людей грабіжницькі суми грошей за свої послуги.

Кращий курс дій є вибір поважної компанії, яка має хорошу репутацію і регулюється службових повноважень. Переконайтеся, що ви читати дрібний шрифт – особливо на не виграти не плата послуг, що надаються CMC і переконайтеся, що ви повністю інформовані про будь-яких витрат, які будуть понесені по довжині стверджуючи процес, особливо, якщо позов повинен піти в судовий розгляд.

Крім цього, просто переконайтеся, що ви отримуєте ціну, яку ви вважаєте справедливою для клопоту, що CMC може врятувати вас, і це може бути вам варто вступити на службу у свої послуги замість того, безкоштовний варіант і стверджуючи самостійно.

Одержати свої гроші назад – він твій, і банки є. Не відкладайте!