виборі комерційного страхування вантажівки

Комерційне страхування вантажівки пропонує захист для комерційних вантажівок від пошкоджень в результаті нещасного випадку. Комерційні вантажівки вантажівки використовуються компаніями для виконання вантажів. Якщо ваш вантажівка стикається аварії, страхова компанія буде платити за збиток, витрати. Це гарантує, що вантажі доставляються до місця призначення вчасно. Він захищає компанію від втрат шляхом компенсації витрат на вантажі. Крім того, він пропонує компенсацію за тілесні ушкодження і витрати з ремонту вантажівок. Вона також буде компенсувати втрати доходів у зв’язку з відмовою клієнта в комплект поставки.

Перед тим, як комерційного страхування вантажівки, необхідно вивчити потреби вашого бізнесу ви повинні запитати себе, чи є вантажівка використовується для доставки вантажів на термінали та складські приміщення. Крім того, ви повинні запитати, чи є водії будуть завантажувати і вивантажувати вантажі. Ви повинні також визначити, чи є ви або водії володіють вантажівку. Якщо ви вирішили для покриття медичних витрат водіїв вантажівок, переконайтеся, що вантажівка страхування покриває її. Є багато компаній, що пропонують страхування комерційних вантажівок для компаній. Є багато видів страхування для бізнесу в тому числі вантажівки плоскі ліжка, і охолоджених страхування вантажівки. Коли по магазинах навколо, переконайтеся, що ви їх репутації. Страховик повинен мати багато років досвіду в галузі. Він повинен мати стабільне фінансове. Ви можете зателефонувати і запитати BBB про страхову компанію. Якщо у нього є багато скарг від клієнтів, ви повинні підписати контракт з іншою страховою компанією.

Кожна держава вимагає водіїв вантажівок для проведення страхування відповідальності. Існує мінімальна вимога, що водії вантажівок повинні зустрітися. Щоб дізнатися мінімальні вимоги відповідальності, ви повинні запитати вашого страхового агента або зверніться до веб-сайті Департаменту транспортних засобів. Американська асоціація Вантажоперевезення перераховує ряд надійних страхових компаній, які пропонують страхування вантажівки. Преміум вартість вантажівка страхування визначається вік водіїв, стаж водіння водіїв, кількість років компанія здійснює свою діяльність, використання вантажівки, франшизи і т.д. Крім того, страхова компанія буде також розглядати DOT показники безпеки і програма безпеки вантажівки реалізує на вантажівці компанії. Ви можете зателефонувати в страхову компанію, якщо Ви не впевнені, що враховується при розрахунку вартості страхового внеску. Ви можете заохотити ваших драйверів поліпшити свої водійські здібності, дозволяючи їм брати участь у підготовці шкіл водіння вантажівки. Участь у підготовці шкіл водіння вантажівок допоможе вам скоротити витрати на премії.

Збільшення франшизи може також знизити страхової премії. Чим вище франшиза, яку ви готові заплатити, тим вища знижка, будуть винагороджені у вашій премії. Установка системи безпеки у вантажівці може зменшити ризик вашого вантажівки випадкового пошкодження.

Клієнтів, які зацікавлені в покупці комерційного страхування вантажівки повинні порівняти тарифи між різними страховиками, так що ви можете заощадити гроші. Після проведення дослідження, ви знайшли деякі страховики, які відповідають вашим вимогам. Ви можете отримувати котирування від страхувальників, перелічених в усіченому списку. Двигун страхування пошуку часто використовується, щоб порівняти котирування між різними страховими компаніями.