виборі довгострокового догляду страховий поліс і компанії

Довгі страхування по догляду термін здається складним і ризикованим якщо вам не вистачає розуміння того, як це працює і як це може вплинути на вас. Ви повинні бути обережні у виборі довгострокового догляду страхового поліса ви повинні використовувати і які страховик повинен ви довіряєте.

Існують різні види довгострокових страхових полісів допомоги, і вершники додати до його складності. Політики не закріплені в плані можливостей і охоплення, тому що вони призначені для кравця індивідуальних потреб.

Індивідуальні довго політику догляду терміну страхування задовольнити кілька LTC послуги, такі як догляд за хворими на дому, догляд за хворими та догляд на дому. Премії можуть виплачуватися щомісяця, щоквартально, піврічний або річний.

Група планує пропонують багато роботодавців в ці дні. Цей тип план передбачає переваги для роботодавців та працівників. Співробітники можуть отримати охоплення незалежно від стану здоров’я, на відміну від індивідуальної політики, які охоплюють тільки здорові люди і вимагають суворого медичного андеррайтингу. З іншого боку, роботодавці можуть користуватися податковими перевагами утворюють свого бізнесу.

Податкові кваліфікованих довго політику догляду терміну страхування пропонують більшість компаній. Даних медичного страхування та звітності в Законі або HIPAA створений податків кваліфікованих LTC політики, щоб визначити право на отримання допомоги. Протягом багатьох років, дебати про податки кваліфікованим в порівнянні з не-кваліфікованих податку ще не дозрів, тобто існує великий розрив, щоб використання сказав політик. Багато прихильників см. Недолік кваліфікованих податків на користь скорочення тригери, які роблять його громіздким багатьом претендентів, щоб досягти охоплення. Податкова політика кваліфікованих мають строгі правила, одне з цього є сертифікація від ліцензованих медичних практик на прийнятність. Однак, більшість фінансових експертів рекомендують купувати податків кваліфікованих довго політику догляду терміну страхування користуватися податковими перевагами довгострокового страхування.

Тим часом, вибір хороший, або я повинен сказати, що найкраща, страхової компанії, щоб забезпечити ваше гроші підуть довгий шлях. По-перше, важливо ретельно вивчити фінансову стійкість компанії. Компанії з менш ніж років досвіду претензій вельми сумнівно. З таким обмеженим досвідом, як може компанія стверджує, поведінка в від 20 до 30 років. Компанії з хорошим досвідом претензії можуть забезпечити безперервне претензій у майбутньому. Крім того, в нинішніх умовах ринку і економіки може вплинути на багатьох страхових компаній. Наш нинішній ринок не є досить сприятливим для всіх страховиків, щоб вижити. Тільки досвідчені та успішні компанії, які, швидше за все, залишитися в живих у жорстокому ринку, а дрібні і недосвідчені компанії буде важко для розробки нових продуктів і зміцнення їхнього ринку збуту. По-друге, вибрати компанію, яка настійно присвячена забезпеченню довго страхування по догляду термін. Вони можуть бути компанії, що пропонують LTCi політики тільки конкурувати з іншими і накопичити гроші, якщо продажі рости. Компанія, яка присвячена його служби накопичують ресурси, щоб розширити свій бізнес LTC, і має більший охоплення ринку, що сигналізує про тривалість життя в страховій галузі. Останній, перевірте рейтинги компанії, щоб переконатися, що це правильний вибір для Вас. Компанії, які мають відмінні оцінки хороші знаходить, тому що вони є стабільними і гідною.

Пам’ятайте, що довгий термін страхування по догляду є дорогим, тому доцільно перевірити все, що може вплинути на вас в довгостроковій перспективі.