вибору правильного страхування ювелірного

Більшість людей є як мінімум одна частина високої ювелірної цінності, такі як обручка, обручка або, можливо, діамантове кольє. Важливо, що ці дорогі предмети ювелірного повністю застраховані за спеціалістом високої внутрішньої політики страхової вартості, тому що їх вартість може перевищити максимальну межах можливостей, що надаються стандартної політики страхування житла зміст.

Це не є незвичайним, щоб почути історії обручок зникають в раковину кухні або навіть в туалеті! Крім того, немає нічого незвичайного в той встановити, що у вас є недостатня ювелірних страхового покриття, для цього типу ситуації.

Розглянемо страховий спеціаліст ювелірного політики

Без захисту фахівця високої політики страхової вартості будинку ви не можете бути застраховані на повну ринкову вартість вашого дорогоцінні прикраси і, отже, отримувати тільки часткове відшкодування витрат на їх справжнє значення заміни. Залежно від фактичних обставин втрати, ви можете виявити, що ви навіть не покриті за нещасний випадок.

У той час як стандартні політики страхування домашнього майна, надають можливість страхування конкретних пунктів ювелірні вироби, зазвичай є максимальне значення, яке може бути покрита цим типом політики. Не всі політики пропонують “нове за старе” кришку. Ви можете виявити, що ви отримаєте тільки у відсотках від відновної вартості вашого ювелірного товару, а не в повному обсязі, виходячи з його поточної вартості день. Важливо також, щоб перевірити умови ювелірних страховий поліс, щоб переконатися, що ви повністю покриваються для всіх видів ризиків, у тому числі за межами вашого будинку. Нарешті, ви повинні переконатися, що немає ніяких обтяжливих ювелірних страховим полісом умови, які можуть перешкодити вам зробити успішну претензії.

Отримати професійну оцінку Вашої цінні ювелірні вироби

Рекомендується, щоб ви отримаєте професійну оцінку по кожному пункту ювелірних виробів і гарантувати, що ви отримаєте письмове свідчення його поточної ринкової вартості. Більшість авторитетних ювеліри пропонують цей вид послуг. Важливо також пам’ятати, щоб ваші дорогі предмети ювелірного переоціненою раз на кілька років і, при необхідності, організувати для ювелірної страхову вартість бути відповідним чином скориговані. Варто також фотографування кожного ювелірного пункту, що було б надзвичайно корисно в тому випадку, якщо вони були втрачені або вкрадені.

Спеціаліст високого значення додому страховий поліс пропонує максимальний захист

Організація ваших ювелірних страхування відповідно з більш високими спеціаліст внутрішньої політики страхової вартості надасть Вам душевний спокій, що ви будете повністю відшкодовуються за їх поточною ринковою вартістю, повинні немислиме відбудеться, і ваші заповітні ювелірні вироби будуть втрачені, викрадені або знищені.

Спеціаліст високого значення додому страховий поліс покриє Ваші ювелірні вироби по всьому світу “усіх ризиків» основі. Хоча, неминуче, є певні умови, політики, які мають бути визнані, цей тип фахівця політики буде пропонувати набагато більший рівень захисту, ніж стандартна політика Страхування житла зміст. Наприклад, ювелірні вироби не обов’язково повинні бути замінені на тій же монетою основі в якості повної відновної вартості готівки, як правило, пропонуються без будь-яких відрахувань.