вибираючи між простим і з’єднання захисту інфляції

Довгостроковий догляд страхового захисту інфляції є найбільш важливою функцією або вершника. Ви можете здивуватися, чому ви повинні звернути увагу з цим вершником. Якщо ви все ще не знаєте, будинки престарілих склав $ 70000 в 2008 році і ціна росте з кожним роком у зв’язку з інфляцією. Вершник інфляції підвищує ваші страхові виплати залежно від обраного відсотки, які можуть бути оплачені послуги з догляду довго перспективі. Як ваша політика з’єднання переваг, вона може йти в ногу з будь-якого збільшення витрат на медичні та немедичні послуги.
Будь довгостроковий догляд страховий поліс без інфляції вершника схильний вичерпання її переваги, коли ціни послуг з догляду зростуть у переважній курс. Хоча інфляція вершник може зробити вашу премію трохи дорожчий, це допоможе вам керувати витратами і запобігти себе від можливості стати застрахований в недостатній мірі, коли майбутні витрати ростуть різко.

Що краще простий або складової захисту інфляції? Будь-яка страхова компанія дасть вам можливість вибирати між простим і з’єднання, в залежності від ваших уподобань і бюджету. Прості інфляції збільшує Ваші переваги фіксований відсоток, ніж вашого регулярного щоденної допомоги, в той час як вершник з’єднання підсилює інфляцію вам переваги швидше, ніж у середньому простий варіант інфляції.

Джоді Анатоль, віце-президент довгострокового управління продуктів для догляду за MetLife, рекомендується п’ять відсотків з’єднання вершника інфляції для збуту серед споживачів. П’ять відсотків інфляції з’єднання, проте, є найдорожчим типом серед будь-яких інших варіантів інфляції. В даний час існують різні сполуки інфляції варіантів, пропонованих страховими компаніями, одним із прикладів є з’єднанням 3 відсотки інфляції.

З’єднання інфляції дозволяє зростати з плином часу переваги, які ви можете використовувати, щоб купити послуги, з меншим турбуватися, що ваші вигоди можуть бути вичерпані в рахунок майбутніх витрат. Вона не розширює переваги на 5 відсотків первісної сумою денної допомоги, але вона збільшується на більш високі суми в доларах на кожній ювілейній даті. Наприклад, якщо у вас є $ 100 щоденних переваг цей показник зросте до $ 265 за 20 років. Цей режим рекомендується для людей з тривалістю життя 15 років, і за його межами. Тим не менш, якщо у вас є більш коротка тривалість життя, вам може знадобитися простий захист інфляції, щоб скоротити витрати. Навіть незважаючи на збільшення переваг, ви можете очікувати, що ваші премії залишаються незмінними.

Найкращий вік придбання захисту інфляції у ваших 50-х років. Рішення у виборі між простих або складних повинна бути пов’язана з вашого віку і стану здоров’я. Старший віце Genworth Financial президент з розробки продуктів, Бет Ludden, пропонує прості інфляції, придбаних тих, хто старше 60. Купівля захисту інфляції в більш молодому віці допоможе вам reeive більш низькі страхові внески плюс накопичений вигоди.
Джессі Slome, виконавчий директор некомерційної організації для LTC, каже, що гарантовані покупки або «майбутнє вершника покупка» є альтернативою у боротьбі з інфляцією. Цей вершник може бути використана для покупки майбутнього додаткового покриття незалежно від вашого стану здоров’я. Тим не менш, цей вершник стає більш дорогим, коли ви стаєте старше. Slome також прямо заявив, що було б краще придбати більш високі добові, ніж інфляція захисту.