вибираючи дешеві політику страхування автомобілів П’ять факторів, щоб подумати, перш ніж вибрати

Є багато елементів, які слід враховувати при купівлі авто страхування і, коли намагався знайти дешеве страхування автомобілів Ви повинні зробити свою домашню роботу. У страховій галузі, конкуренція жорстка і ставки розрізняються надзвичайно. Скористайтеся цим, аналізуючи навколо і зверніть увагу на зниженні цін, яке багато перевізників страхування пропонують в різний час року, щоб залучити більше клієнтів.

1. попросіть ваших друзів

Ви можете почати пошук, наближається колегами та членами родини в інформації і допомоги про якість представників страхової вони мали справу з раніше. Ваші люди повинні дати вам кілька хороших початкову точку і, що може дозволити вам розширити свій горизонт щодо Вашого альтернативи. Крім того, допит друзів може дозволити вам усунути певні можливості, отже, заощаджуючи ваш час і гроші.

2. вивчити конкуренцію

Комбінат, що ваші друзі порадили, отримавши додаткову інформацію через інтернет, інформація, пов’язана з перевагами і недоліками вашого майбутнього страховика. Але найкращий спосіб, щоб отримати цитату інформації, щоб перевірити конкретні автомобільні страхові компанії і мати справу з незалежним агентом. На відміну від полонених агентів, які мають справу з одним страховиком, незалежні агенти представляють багато страхові компанії, і, таким чином, може виробити більше варіантів ціноутворення. Це може здійснюватися через Інтернет, по телефону або просто в обличчя. Переконайтеся в тому, щоб повідомити їм, ви ходите по магазинах навколо, і це може допомогти їм, щоб дати вам краще премії.

3. Кредити та знижки

Кілька разів в компанії буде автоматично пропонувати певні знижки своїм потенційним клієнтам. Не очікуйте, що низька ціна є номером один котирування. Просити знижки! Деякі з них будуть пропонувати зниження цін на багато цікаві питання життя, як:

. Іноді кредитні оператора
б. Знижки для хороших студентів
C. Знижки для володіння будинку
D. Мульти-рахунки Знижка Кредит для мають більш видами страхування
é. Знижки для невеликий пробіг
ф. Сигналізація кредитних
м. Знижка до страхування
годину Знижки на страхування кілька автомобілів

Це до вас, щоб попросити певні знижки, бо це не в агенти або фінансові інтереси компанії вільно пропонувати все, що доступно.

4. запису водіння

Вивчаючи дешевих авто страхування, ризик є основним елементом, який компанії дивляться на те, коли мова заходить про ціни договір автострахування. Якщо компанія андеррайтерів думаю, що ви схильні до вищого ризику заподіяння дорожньо-транспортних пригод чи правил дорожнього руху, то швидше за все, ви будете кидати претензій. Це варто їм грошей, щоб ваша політика буде перевантаженим. Деякі з ризиків компанії андеррайтерів дивитися на це історія вашого водіння, віку та професії. Якщо у вас є багато квитків на записі водіння або знаходяться у віці до 25 років, ви, ймовірно, платити набагато вищу премію. Майте на увазі, що якщо ви йдете в протягом декількох років без будь-яких інцидентів на Вашому звіті, багато автоматично знижує ваші витрати на страхування. І якщо ви вийдете заміж або мати страхування життя або інші страховки з тією ж страхової компанії, то більше знижок можуть бути платними.

5. не купуйте більше, ніж потрібно

Небагато людей знаходяться під враженням, що вони потребують повне охоплення на будь-якому транспортному засобі вони володіють. Насправді, якщо у вас немає кредиту, який ви платите щомісяця для автомобіля, або, якщо це більше шести років і коштує менше, ніж кілька тисяч доларів, не витрачайте свої гроші, страхування відповідальності все, що потрібно . Повне покриття може в кінцевому підсумку коштуватиме вам більше, ніж вартість авто. В іншому випадку, відповідальність з високою франшизи на повне охоплення може бути підходящим для вас потребує і не буде порушувати бюджет.

Це може бути дуже легко визначити дешеве страхування автомобіля. Просто витратити якийсь час, роблячи дослідження, таким чином, що ви не застали зненацька. Непотрібні доповнень, які виглядають як має-імущих не завжди необхідні незалежно те, що агент може сказати вам. Це включає в себе карти зв’язку, не дублювати буксирування (якщо у вас є допомога узбіччі дороги і т.д.)