взяти під контроль ваш охорони здоров’я

З населенням Великобританії старіння і жорсткість бюджетів, планів в галузі охорони здоров’я готівкою може надати вам доступний спосіб взяти під контроль вашу охорони здоров’я.

Фінансові фірми Deloitte консультативних нещодавно проведеного дослідження у Великобританії, який показав, що, в той час як 90% споживачів у Великобританії, повністю покладатися на NHS для медичного забезпечення, 80% вважають, що вони не покриваються належним чином.

NHS положення може бути неоднорідним залежно від регіону, схильний до довгі черги і не завжди пропонуємо найбільш зручні дати призначення. Є також додаткових витрат, таких як стоматологічні зборів та оплати лікарських засобів, які все більше має бути оплачено фронту і прихованих платежів, такі як збори NHS автостоянка. Будучи хворий може бути дорогим.

Повний приватних медичних страхових планів забезпечити набагато більш широку
забезпечення, але з медичної інфляції швидко зростає, вони можуть бути занадто дорогими для бюджету звичайної сім’ї. Компанія медичне страхування також перебувають у небезпеці. Опитування роботодавців Мерсер у вересні 2010 року заявив, що роботодавці очікується витрати на охорону здоров’я збільшити з 9 до 12% і так буде використовувати економічніші заходи щодо скорочення збільшення до 6%. 57% сказали, що один із способів було б зробити співробітники платять більшу частку витрат.

Якщо все це залишить вас у невизначене майбутнє, плани медичного готівкою може бути рішенням для вас. Касових планів відшкодувати витрати на звичайні медичні витрати, які NHS НЕ буде охоплювати. Це може включати в себе все, починаючи від стоматологічних зборів консультації рахунки, тести і сканування і GP зборів. Нові схеми також пропонують прикриття для приховані витрати, такі як збори NHS автостоянка.

Більш раціональною, ніж повний план медичного страхування, ціни починаються менш ніж за £ 8 на місяць, з можливістю адаптувати план, який підходить саме для вас. Це може включати в себе налаштування рівня допомоги або вибір між 75% і 100% відшкодування рівнів на деяких планах. Цей компроміс пропонує спокій розширення вашого медичного страхування за рамки мінімальних пропонованих NHS, але ще в змозі тримати витрати на низькому рівні.

Онкологічної допомоги є основною областю, де касових планів дозволили пацієнтам повернути контроль таким чином, раніше доступні тільки для тих, з повним медичним страхуванням. Рак благодійність Макміллан повідомив, що хворі на рак, які могли б отримати користь від лікування залишилися перед заставним або голлівудську свої будинки, щоб отримати доступ до життєво важливих ліків, таким як Авастин. NICE Авастин претензій, за оцінками, коштує £ 21000 пацієнта, не виправдовує переваги, які вона надає за ціну, це звинувачення. Відповідаючи на зростаючу стурбованість, уряд нещодавно оголосило про фонд ліки від раку, який виглядає, ймовірно, буде джерело фінансування, але це залишиться підлягають суворому контролю бюджету.

Плани медичного готівкою дати пацієнтам ще один варіант з деякими планів, включаючи варіанти включення прикриття для ліків від раку, коли вони можуть забезпечити лікування, але не буде надаватися на NHS. Ця опція пропонує клієнтам безпеки необхідно використовувати положення NHS, коли це доступно, але все ж, щоб насолодитися спокоєм доступ до спасающим життя ліки, які просто не по кишені NHS.

При відносно низькій вартості, гнучкість і широкий спектр пропонованих послуг, плани в галузі охорони здоров’я готівкою може бути рішенням ви вимагаєте, щоб взяти під контроль вашу охорони здоров’я, зберігаючи при цьому контроль над витратами.