взяв основні виборчим інформація близька до брокерів медичного страхування

Якщо ви знаходитесь в ринку, щоб купити свій власний медичного страхування ви можете заощадити дорогоцінний час і гроші, роблячи покупки і порівняння політики в мережі. Сайти, присвячені даючи вам розцінки на різні види страхування, зробити це дуже легко для вас, щоб отримати уявлення про те, що ваше покриття і ціни будуть. Однак, будь ласка, будьте попереджені, що є деякі пастки за допомогою страхового агента, як я виявлені торік.

Як самозайнята особа, я нести свій власний страхування здоров’я і життя для моєї родини. При чому переїхати з Нью-Джерсі в Північній Кароліні в 2004 році я знав дві речі про нашому медичному страхуванні:

1. Я повинен був би робити покупки для постачальника медичного страхування, що покриває Північна Кароліна.

2. Ставки будуть дешевше, ніж у Нью-Джерсі, з витратами становить приблизно половину того, що я платив і з невеликими краще покриття.

За кілька тижнів до переїзду я зв’язався з відомим агентом страхової інтернет і отримав лапки. Ми вибрали одну компанію і отримав документи від агента по десять днів до нашого переїзду. Відверто кажучи, якби я почав роботу трохи раніше, як і все наше вільний час було присвячено до підготовки та прийнятті ходу. Отже, я закінчив упаковку документи з моїми особистими речами і тільки вмів заповнити її і представити його через тиждень після нашого прибуття в Північній Кароліні.

Робота з онлайн брокер страховий поліс був простим завданням, але незабаром я виявив, що вони були додатковим кроком в роботі додатків, яка тільки сповільнили наші твердження.

Як тільки документи були отримані брокером, вони визнали те ж по електронній пошті і зазначив, що вони розглянуть наш пакет перед напрямом у політиці суспільства медичного страхування.

Протягом наступних кількох тижнів ми отримали повідомлення від брокера страховий поліс з зазначенням такого:

1. Ми знаходимося в роботу з розгляду вашого покриття.

2. Ми направили додаток геть до компанії страховий поліс.

3. Компанія має страховий поліс вашого покриття і розглядатиме його протягом одного тижня.

4. Страхове товариство очікує затримки у розгляді Вашу заявку у зв’язку з великим обсягом отриманих заявок.

5. Будь ласка, не звертайтеся суспільства страховий поліс безпосередньо, ми будемо тримати вас в курсі щодо статусу вашої програми. Так, правильно.

Спочатку, ми були впевнені, що страховий агент компанії медичного страхування буде розглядати і затверджувати нашу заявку протягом двох тижнів. Наступні телефонні дзвінки, щоб ми разом з агентом декількох біржах листів показав, що це не трапиться. Крім того, коли ми зв’язалися з політикою страхової компанії безпосередньо – за порадою брокера – поліс страхування здоров’я суспільства почалися проблеми з нашим додатком. Протягом декількох днів застосування знайшли сидячи в інший відділ, наш контакт в компанії медичного страхування звинуватив агента для відправки інформації по невірному адресою.

Як виявилося, оригінальні цитати страхування ми отримали онлайн помилився на трохи більше 20%. Як тільки компанія медичного страхування встановлено, що певні попередні умови, необхідні існуючих бути враховані в нашій ставки виросли відповідно. Звичайно, при роботі з Інтернет-агента ми знали, що вартість вказана не була «абсолютною», але великий стрибок був ще гірка пігулка.

Серед наших думок на той момент в процесі були:

1. Якби ми знали заздалегідь, що наш “остаточна ставка” буде настільки високою, ми б придивилися до цін ще небагато.

2. Через затримки і з плином часу, ми, необхідні для завершення роботи програми, як наш охоплення медичним NJ повинні бути скасовані, бажано до кінця цього року.

До середини грудня цілих десять тижнів після того як ми представили наші документи, ми отримали офіційне повідомлення, що наше покриття було схвалено і що ми були покриті. Протягом останніх декількох тижнів тривалий процес програми ми зв’язалися з поліс страхування здоров’я суспільства безпосередньо кілька разів, щоб дізнатися, який статус нашого покриття було. Жодного разу під час роботи, що ми були впевнені, що ми отримаємо твердження, по суті, нам сказали, що охоплення почнеться в очікуванні затвердження.

На закінчення, я пропоную найближчі рекомендації по покупці поліса страхування здоров’я:

1. Порівняння магазин он-лайн. Отримувати котирування через он-лайн брокерів, щоб отримати загальне уявлення про те, що ваші ціни будуть. Якщо у вас є вже існуючі умови, зазначені ціни не будуть відображені у вашій цитаті.

2. Звузити список компаній, що котируються на трьох, а потім зв’язатися з ними безпосередньо. Обхід агента, оскільки вони є непотрібним додатковий крок в тому, що, звичайно, не швидкий процес затвердження.

3. Якщо вам потрібно страхування політики до певної дати, застосовувати завчасно, щоб врахувати затримки, недоречні документи, зміни у вашій покриття, і т.д. Наші страхування було запроваджено ефективної конкретну дату, але ми змогли перенести його на іншу дату збігатися з опусканням нашої NJ лікарем.

В цілому, враження було повільне час від часу і реальне сенсаційне повідомлення. Я знаю, ви бачите оголошення весь час для онлайн котирувань страховий поліс. Я не кажу, щоб уникнути сайти, але чому б, що ми пережили, перш ніж використовувати онлайн-брокера виключно.