взимку-доказ вашого автомобіля

З зимовими місяцями на на нас, холодно і множин в умовах руху на дорозі може бути дуже відрізняється від того, що ми звикли. У цей час року водіям доведеться боротися з цілим рядом різних погодних умовах, таких як сніг, лід, флот, граду, сильного дощу і туману. Будучи на дорогах в цих умовах може бути небезпечною і тому важливо, щоб переконатися, що ваш автомобіль знаходиться в робочому стані, перш ніж приймати його на диск. Автомобіль, який знаходиться в поганому стані, можливо, не в змозі впоратися із зимовими умовами, такими як лід або стоячої води, а також той, який був ретельно підтримується. Зимові перевірки автомобіля ви не повинні бути важкими, але є кілька важливих речей, які ви повинні розглянути можливість отримання зроблено в цей час року.

Перш за все ви повинні перевірити ваш протектора шини. Існує мінімальне юридична вимога 1,6 мм для протектора шин який прекрасний, коли ви їдете в нормальних умовах. Проте, якщо є сніг і лід, щоб боротися з, то ви повинні збільшити протектора шини до 3 мм, так як це дозволить вашій машині для обробки поверхневих вод і слизьких поверхнях краще. Ви краще замінити старі та зношені шини, щоб повністю переконатися, що ваш автомобіль безпечний, щоб рухатися, як більш старі шини, можливо, не в змозі впоратися з дорогами, а також. З льодом і снігом часто приходить мокрий сніг та сильний дощ, який може викликати проблеми видимості при русі по дорогах. Переконавшись, ви зберегти ваш екран прання повністю поповнені і поновлення старих щіток склоочисника, кілька способів допомогти підтримувати прямої видимості. Не піддавайтеся спокусі економити на ці предмети або використовувати дешевші альтернативи, такі як рідина для миття посуду замість екрану-мити, як ви будете в кінцевому підсумку проблеми із зором надалі.

Якщо у вас є нові, більш сучасний автомобіль, ви повинні знайти, що він вже має низку вбудованих функцій, які допомагають йому справитися із зимовою погодою. Наприклад сучасні системи в даний час розроблені, щоб бути в змозі почати швидко і чисто, навіть якщо двигун холодний. Старі автомобілі не можуть бути в змозі зробити це, і ви можете виявити, що потрібно, щоб покрити двигун з ковдрою на ніч, щоб допомогти йому почати вранці. Якщо так, то зробити це, то дуже важливо, ви пам’ятаєте, щоб знімайте її перед запуском двигуна в іншому випадку ви могли б пожежа на руках і ні ви, ні ваш двигун страхова компанія не хочу цього. Якщо двигун, здається, не хочуть, щоб почати на холодний ранок ви повинні спробувати натисканні зчеплення при включенні запалення, так як це зменшує опір. Переконайтеся, що ви стежите на вашому тілі-роботи, оскільки, як правило, більше води і бруду навколо в цей час року, що може призвести до корозії і корозії, якщо не прибирається. Якщо ви покладаєтеся на ваш автомобіль, щоб отримати вас навколо у вашому повсякденному житті, то варто інвестувати деякий час, щоб вона готова до зими. Поки немає ніякої заміни для безпечного водіння мають автомобіль, який готовий до обличчя ці холодні умови і страхування автомобіля є важливим. Зрештою це може означати різницю між в аварії і уникнути один.