вздора бичачого ринку

При інвестуванні на фондовому ринку в перший раз, ви, швидше за все, чули про двох типах ринку – ведмедя і бика. Ведмежого ринку є той, який, як правило, заголовок вниз, з негативною активністю і прогнозування. Контрастні бичачого ринку є той, який рухається вгору, з позитивними прогнозами ймовірно. Природною реакцією на є з негативним ведмежий ринок не інвестувати, а на бичачому ринку реакція буде слідувати за натовпом і вилити свої гроші дюйма Тим не менш, цей менталітет парадоксально нелогічним, і ця стаття буде пояснити, чому.

Один з найбільш видовищних бика злети і падіння ринку в історії був зростаючий міхур доткомів наприкінці дев’яностих років, після чого його вражаючі аварії з березня 2000 року по жовтень 2002 року, в якому деякі $ 5000000000000 був відсторонений від вартості акцій високотехнологічних компаній та акцій. Що нібито відбулося в даному випадку була переважна спекулятивних настроїв про потенціал Інтернету, з сотнями компаній виростають зі схожими бізнес-планів і забезпечення інвестицій. Венчурні капіталісти побачили зростання цих акцій, і прагнули, щоб взяти участь у дію швидко, минаючи нормальні обмеження і застереження, а також підвищує вартість акцій ще більше. Оскільки все більше і більше людей, скочив на перемогла технології, ціни не виросли поки, нарешті, міхур лопнув, руйнуючи вартість інвестицій багатьох людей.

Бульбашка доткомів є класичним прикладом того, коли настрої бичачому ринку отримує повністю захоплюватися. Ціни росли, все більше і більше людей, скочив на підніжку, яка послала ціни вищі, а потім ціни звалилися. Коли часи почати отримувати добре, і ви бачите інших людей розбагатіти, легко спокуситися зростанням цін. Однак, уявіть собі, ви вклали в NASDAQ навколо березні піку 2000 року в 5000 пунктів. Протягом майже двох тижнів ви б міг втратити 9% ваших інвестицій, у той час як протягом року ви б бачили його втратить свою цінність на 50%.

Справа в тому, щоб дізнатися про бичачому ринку є те, що це важко дізнатися, коли він буде видихатися. Ключ у тому, щоб не плисти за течією ринку і інвестувати в періоди зростання цін. Якби ви купили на зростання, а потім продати, коли ринок починає падати, ви б після нелогічного інвестиційна політика купити висока, продають низьким, що ставить вас в земельному втратити гроші. Замість того, щоб ця стратегія, спостерігаючи пильно на перспективні ринки і чекає моменту, коли вони видихаються і починають падати є кращою стратегією. Коли акції стала завищеною, акції технологічних компаній, як це робили в міхур доткомів, вони неминуче лусне, але покупка в період після розпаду може призвести до забезпечення угоди. Покупка в періоди “ведмежого ринку”, отже, є більш ймовірним способом знайти купити дешево продавати дорого стратегії.

Якщо ви шукаєте, щоб інвестувати, поточного ведмежого ринку в акції вказує на хороший час для покупки. Уоррен Баффет, найбагатша людина в світі багато в чому завдяки його інвестиційної стратегії, сказав, там ніколи не було кращого часу, щоб купити акції американських компаній, у той час як у Великобританії, FTSE 100 коштує всього 60% того, що було цей час у минулому році. Якщо ви шукаєте, щоб дізнатися більше про інвестиції, то погляньте на юридичного та загального характеру.