взаємного страхування спростування

Товариства взаємного страхування, звичайно, не брати будь-які звинувачення, висунуті проти них. Вони швидкі, щоб вказати, що найстаріших страхових компаній в Америці сьогодні є взаємне носія заснований в 1752 році Бенджамін Франклін. Положення товариств взаємного підсумовується у наступному заяві генерального юрисконсульта великого суспільства взаємного страхування нещасний випадок:

“Вільне підприємництво в цій країні означає, банків, страхових компаній, обробних виробництв і підприємств належать, а не урядом, а своїх громадян … взаємне страхового бізнесу діаметрально протилежні соціалізму в кожній фундаментальною. Це приклад одного з кращих коли-небудь створених методами якими приватні особи можуть вирішити свої власні проблеми … Хто б маркувати як соціалісти бізнесу і приватних осіб, які складають раду директорів і направляють долі товариств взаємного, життя, домовласників страхування, пожежа чи нещасний випадок? Щоб показати, наскільки гнучкими є психічні процеси, критики попереджають про небезпеку взаємного страхування, а потім сказати “Ми не обговорюємо товариств взаємного страхування життя.” Очевидно, що виключення страхування життя не має жодної підстави в розумі або логіці. ”

Взаємне страхування, очевидно, діє в рамках системи вільного підприємництва. Взаємні страхові компанії вимагають використання інвестиційних коштів на будівництво надлишки досить великим, щоб задовольнити вимоги, встановлені державними законами та оплатити вартість операції, так само, як компанія, що займається продажем страхування житла робить. Цей капітал не надаються державою, а приватними особами, що діють за власною ініціативою. Чоловіки, які відіграють важливу роль у створенні товариств взаємного страхування, як і тих, хто формує акціонерних товариств, часто мотивуються прагненням до отримання вигоди.

Вони розвивають відповідальні пости для себе у своїх компаніях. У результаті виходить, що їх власна особиста вигода пов’язана тісно з успіхом бізнесу. Тим не менш правильно, що, теоретично, взаємного страхування не працюють для отримання прибутку. І це само по собі суперечить, на підставі якого більшість американських підприємств проводяться.

Або ні, це означає, що взаємне вогню і компаній страхування від нещасних випадків є антиамериканської є предметом особливої ​​думки, на якій, здається, немає загальної згоди. Однак, якщо хтось приймає рішення укласти, що взаємна компанії не по-американськи, цей висновок повинен застосовуватися з однаковою силою взаємного страхування життя компаній-висновок, що рідко досягається, можливо, тому, що бізнес по страхуванню життя, в основному, взаємно.

інші типи носіїв

Акцій та інвестиційних носіїв написати більше 90% від вогню, страхування житла, страхування від нещасних випадків і продаються в Америці. Зворотні, Lloyds і державних фондів написати залишок. З зворотними є кооперативні страхових компаній, обговорення, що стосуються взаємного страхування буде поширюватися і на них. Lloyds є власними перевізниками, так що обговорення, що стосуються акціонерних товариств також будуть застосовуватися до їх некорпоративні колегою.

Як і слід було очікувати, в деяких колах державних коштів називають антиамериканської. Він стверджував, що жоден бізнес не повинні встановлюватися державою, яка буде конкурувати з приватними підприємствами, поки приватні фірми зацікавлені і в змозі надати громадськості необхідну послугу або продукт за розумною ціною. Існує ще більшу опозицію монополістичні державні кошти, так як багато людей вважають, що покупці страхових повинні мати вільний вибір, куди вони купують їх захисту.

За дуже небагатьма винятками, державні фонди працюють в основному в області компенсації робітникам і допомоги по безробіттю. Вони забезпечують страховку, яка вимагається за законом в рамках широкої системи соціальних реформ. Ті, хто захищає державні фонди наполягають, що ці кошти відповідно з американським способом життя. Всі вони були створені демократичні процедури. Оскільки страхування вимагає уряд, держава повинна також гарантувати його. Соціального страхування, вони стверджують, є належне робочий стан.