вжити заходів обережності, перш ніж іти у відпустку

Якщо ви збираєтеся у відпустку на тиждень або більше ви будете не виходячи з дому, щоб постояти за себе. Щоб запобігти вас від необхідності покладатися на страхування житла дуже важливо, що ви переконаєтеся, що ви залишите його таким чином, щоб ніхто не підкопуються та не так, що немає нічого на цьому не повинно бути. Це також гарантує, що вам не потрібно витрачати електроенергію і буде тримати ваші утиліту друку, за ціною від свій вуглецевий слід.

Перше, що потрібно перевірити, перш ніж залишити вас будинку є те, що всі плити, духовки, варильні панелі не горять. У гонитві за літаком чи таксі, це може бути все, щоб легко випустити з уваги плита і повернення в купі попелу, де ваш будинок колись був дійсно може покласти демпфер в іншому випадку спокійного відпочинку. З цієї причини ви повинні зробити це в рутину, коли ви йдете, щоб перевірити всі прилади для приготування їжі вимкнені, перш ніж поїхати, який є номером один причиною пожеж і один з найпоширеніших претензій страхування житла.

А також прилади для приготування їжі, однак, це також важливо, щоб відключити всі інші електричні прилади, як вони також можуть стати причиною пожежі та інших проблем, якщо вони перегріваються, а також буде витрачати енергію поки ви у від’їзді. Знову ж об’їхати і переконайтеся, що телевізори, ігрові приставки, програвачі компакт-дисків і все інше вимкнені. Переконайтеся, що вони включені повністю виключений, а не тільки в режимі очікування, який може використовувати тільки стільки енергії, скільки мають їх. З цієї причини краще перевернути все геть на стіну, а не просто вимикання самого приладу, і це також зробить її більш безпечною, оскільки не буде ні електрики на стіну взагалі.

Щось ще, який зазвичай забувають, крани і пробки, які можуть викликати повені, якщо залишити витік що є ще однією поширеною причиною люди в кінцевому підсумку, використовуючи їх страхування житла, а також бути дорогим трата води. Переконайтеся, що всі крани і душ голови включені повністю від і прийняти пробки з раковини, на всякий випадок. Якщо ваші крани продовжують капати незважаючи на всі зусилля, то цілком імовірно, що вам потрібно змінити шайби тому переконайтеся, що ви переконаєтеся у відсутності витоків, перш ніж відправитися. Або ж ви можете скоротити подачу води на зупинці півня.

Ви повинні також забезпечити, щоб вимкнути будь-якого опалення і переконатися, що ніхто не повинен спрацювати автоматично. Одна річ, ви можете залишити, однак, на авто своєчасної системи для вашого вогнями, які можуть прийти на вечорами, щоб створити враження аншлагу та запобігання крадіжок та крадіжок у вашу відсутність. В іншому випадку це може бути гарною ідеєю, щоб організувати для друга або сусіда, щоб зробити щось подібне як вдома в іншому випадку будуть оголосив себе вільним. Сусід також може отямитися переміщати будь-яке нарощування пост, який також піддавки. Точно так само ви повинні переконатися, що всі вікна та двері замкнені належним чином за допомогою клавіш, так що вони не будуть відкриватися по штовхають. Переконайтеся, що ви не забудьте перевірити навіть невеликих вікон, які є високо – якщо хтось відчайдушні достатньо, щоб отримати в той будь-яке відкриття стає дверима.

Маючи все це на місці, ми сподіваємося, ви приходите додому до будинку, який саме так, як ви його залишили відчуття свіжості і спокійно і без причини вимагати на страхування житла.