вживаного автомобіля поради економія грошей

Для багатьох з нас, наші автомобілі є невід’ємною частиною повсякденного життя – допомога нам отримати роботу і з роботи, забрати дітей зі школи, зробити щотижневий магазин. Але з станом економіки, як це, ми все в пошуках способів скоротити витрати, пов’язані з наших автомобілів. Тут ми зібрали кілька корисних порад для тих, хто купує або біг майже-новий або старий автомобіль.

Купівля уживаних

Покупка уживаного автомобіля може заощадити вам тисячі. З новими автомобілями втрачають до 50% від їх первісної вартості протягом декількох місяців, купуючи вживані має сенс.

Підтримання уживаного автомобіля не означає нескінченні витрати на ремонт, якщо ви купуєте надійну модель від авторитетного продавця. Завжди перевіряйте повноваження продавця, перш ніж купити, і шукати популярні моделі, частини якого дешево і легко замінити. Ви знайдете багато ранніх моделей, які є більш економічними, ніж їхні нові, яскравіше колегами.

Перед покупкою, ТО запис вашого автомобіля повинні бути доступні для Вас, і в даний час ви можете навіть перевірити автомобіль MOTs онлайн. Він буде платити вам в довгостроковій перспективі, щоб перевірити ці важливі деталі.

Догляд за автомобілем

Перевірте свій автомобіль і регулярне технічне обслуговування – покласти речі часто може привести до великих і більш дорогим, автомобіль проблем у майбутньому.

Спочатку перевірте гарантії виробника, щоб побачити те, що продукт потрапляє. Якщо ваша гарантія минула, і ви повинні зробити ремонтні роботи, завжди отримують цитати з декількох різних гаражів, щоб знайти найкраще справу.

Знайти хорошого, чесного гараж може бути півсправи коли справа доходить до економії грошей на обслуговування автомобіля. З вуст в уста може бути кращий спосіб дізнатися про кращих гаражів у вашому районі, так кажуть, як багато членів сім’ї, друзів і колег, як ви можете і подивитися, хто вони рекомендують.

Заощадити на страхуванні

Ціни Страхування автомобіля може значно варіюватися, особливо коли мова йде про старих автомобілях. Ось чому це завжди краще, щоб навколо магазину, перш ніж купити політики.

Перш за все, вирішите, що саме ви хочете, а потім покриті поглянути онлайн. Порівняння страхування автомобіля через порівняння сайтів це найшвидший і простий спосіб пошуку через велику кількість цитат. Але майте на увазі, що не всі з великих страхових компаній йдуть там, так що вам, можливо, доведеться дивитися на деякі цитати окремо. Багато фірм пропонують значні знижки для покупки онлайн. Кооперативне страхування є однією з таких компаній – відвідати веб-сайт для цінова пропозиція з автострахування.

бензин

Простий спосіб переконатися, що ви отримуєте найкраще паливо Угода дивитися онлайн на бензин сайтів порівняння цін. Тут ви можете підписатися на сайт, який реєструє тисячі насосів і їх цін по всій країні. Введіть у свій поштовий індекс і він покаже вам, де найдешевший бензин у вашому регіоні.

Ще одна порада для дозаправки, коли температура охолоджувача. Бензин стає щільніше в більш низьких температурах, і з насосами вимірювання в обсязі, а не щільності, ви отримаєте більше палива за ваші гроші, якщо ви заповните діяльності на холодильнику під час дня.