вже існуючі покриття для відвідувачів

Якщо ви подорожуєте з існуючою хвороби здоров’я ви розумієте, дуже добре, що ви більше потребує страхування подорожей, ніж інші мандрівники. Існуючі медичні захворювання є ті, які постраждали від клієнтів перед покупкою медичного страхування. Існуючі умови відноситься до будь-якої травми, хвороби або захворювання, що мали місце до і включаючи дату набрання чинності вашої страховки. На жаль, коли у вас вже є медичний стан ви виявите, що отримуєте страхування подорожей важче, незважаючи на ваші цілком реальна необхідність.

“Look Back період» для страхування подорожей відвідувач означає кількість днів або місяців, що страхова компанія буде “озирнутися назад”, щоб оцінити, якщо медичні претензії, пов’язані з вже існуючими медичними розладами (вже існуючі умови). Озирнутися період для страхових відвідувача варіюється від міжнародного страховика Страховик і зазвичай коливається від двох до трьох років. Озирнутися період для раніше існували умов різних постачальників страхування – IMG продукти (Patriot Америці, Patriot йти …), HCCMIS (Атлас Америки …), Seven Corners страхування (Laison міжнародний ..), Глобальна андеррайтерів (Дипломат Америку …) Подорожі та страхові послуги (відвідування США, WorldMed ..).

Одна з найбільших проблем є пошук страховий поліс, який охоплюватиме вже існуючих умов, коли ми подорожуємо. Відвідувач страхування США представляє винахідливий інформації про раніше існуючих умов. Ми намагаємося пояснити з об’єктивністю і прозорістю варіантів, доступних для вже існуючих умов покриття. Всі політики, які охоплюють вже існуючими умовами, і всі умови, які йдуть з ним відображаються в зручній для користувачів формі. Ви можете отримувати котирування і порівняти висвітлення переваг для раніше існували умов відвідувач страхування вже існуючі умови покриття.

Найбільш важливістю чинником, визначальним охоплення буде лікуючих лікарів заяву (APS). Лікарі доповіді буде вказано, якщо це лікування через старої хвороби чи ні. Страхова компанія буде також розглянути, якщо він / вона в даний час проходить будь регулярної медичної допомоги, то він буде розглядатися як вже існуючі умови і план відвідувача страховка не покриє його. Деякі з відвідувачів страхові плани, які охоплюють вже існуючі умови, роблять це по гострим початком існуючих умовах і мають дуже конкретні обмеження для їх покриття. Будь ласка, ознайомтеся з політикою брошуру для більш докладної інформації. Політика брошури можна отримати через наших вже існували покриття відвідувача інструмент порівняння страхування.

Відвідувач плани страхування покриває непередбачені медичні витрати, такі як раптова хвороба, падають і боляче собі, дорожньо-транспортних пригод … Відвідувач страхування в той час як у США та Канаді для непередбачених, незаплановані витрати на медичне обслуговування. У США і Канаді охорона здоров’я витрати дуже високі. Навіть незначні оздоровчі процедури витрат може призвести до величезних медичні рахунки. Відвідувач медичного страхування буде страхувати від таких непередбачених надзвичайних ситуацій. Відвідувач страховка не покриє медичні витрати на лікування пацієнтів, що планується мати регулярно. Однак відвідувач страхові плани, які охоплюють вже існуючі умови, роблять це по гострим початком існуючих умовах і мають дуже конкретні обмеження для їх покриття. Будь ласка, ознайомтеся з політикою брошуру для більш докладної інформації. Політика брошури можна отримати через наших вже існували покриття відвідувача інструмент порівняння страхування.