весь термін страхування життя – поради про те, як розкрити його

У битві між терміном проти цілого, термін є очевидним переможцем у відношенні премій. Термін життя, безперечно, більш доступним, ніж все життя. Саме тому, що слід більш традиційної моделі страхування. На початку вашої страхової план, ви погодитеся зі страховою фірмою на премію, терміну і з нагоди втрати годувальника. Ви платите премію за строк повноважень. Якщо вам пощастило померти протягом терміну, то ваш одержувач отримує з нагоди втрати годувальника відповідно до вашої політикою. Якщо нічого не відбувається з вами, то ви, а також ваші бенефіціаром нічого не отримаєте. Для тих, хто просто хочуть придбати найдоступніший можливо кришка для ваших близьких, то це, по всій ймовірності, шлях для вас.

Кожна конкретна людина унікальний і має унікальні потреби, навіть по відношенню до страхування. Місце, куди ви землю в термін порівняно з питанням все життя повністю залежить від вашої точки зору страхування. Як тільки ви озброєні суттєві відмінності між двома дуже зовсім різні підходи до страхування життя, ви будете в змозі зробити усвідомлений вибір щодо того, який вид є найбільш підходящим для вас.

Термін страхування життя була оригінальною і першою формою життя поліс і був продукт поставляється страховиками протягом принаймні сто років. Термін страхування, проте кришка високо цінується форма страхування життя, як правило, термін життя політика буде найдешевший вид страхування життя на пропозицію. Термін кришка забезпечить значні виплати бенефіціарам в результаті смерті страхувальників. Але не має одноразової виплати готівкою перед страхувальником за його або її виходу на пенсію, як і більшість всього життя угод. З цієї причини в більшості випадків страхових внесків на термін страхування життя, ймовірно, буде значно дешевше, ніж повністю або універсальних страхових полісів.

Ваш вік це те, що може вплинути на ваш вибір покриття. Особи старше 50 років, як правило, повинні сплачувати вищі страхові внески на термін охоплення життя. Крім того, якщо Вам шістдесят років і старше, у вас може бути важко відшукати страхової компанії, яка готова продати вам термін страхування. Згодом, у вас не буде ніякої альтернативи, окрім як купувати страхування на випадок смерті. Для тих, хто живуть довше, ніж довжина плані покриття, ніякі гроші не будуть виплачені до вас. Якщо це трапиться з вашим цілому поліс страхування життя, ви все ще будете мати частину інвестицій пішла. Потім можна позичати гроші проти фінансування або взяти загальну грошову вартість.

Грошова вартість плану являє собою суму грошей, яку ви могли бути виплачені у разі, якщо ви вирішите скасувати ваш план. Якщо ви думаєте, що ви, можливо, доведеться скасувати ваше покриття небудь в майбутньому раніше, ніж його тривалість закінчена, це може вплинути на тип покриття ви хотіли отримати. Ви можете подумати про цілий страхування життя ви повинні бути визначені платити страхові внески протягом не менше ніж 20 до 30 років. Як правило, це переконатися, що ви отримаєте варте повернення. Плані страхування життя може бути кращим вибором, якщо ви збираєтеся тримати його протягом менше 20 років. Рішення для ваших потреб страхування життя є особистої та фінансової той, який має бути розглянутий ретельно до прийняття рішення.