весь страховий бізнес може бути дуже confusing_

Якщо є одна річ, що майже всі скарги та / або можу вам сказати, дратує їх більше за все це страховий бізнес! Ви знаєте, там насправді немає нічого, що може бути або більш заплутаною (за розрахунками деяких людей так чи інакше), ніж того, щоб копатися в і спробувати розшифрувати до тонкощів і значення будь-якого типу страхового поліса! Якщо ви дійсно замислюються про різних типів страхових полісів, які все навколо вас і що кожна охоплює і тягне за собою насправді це досить легко зрозуміти, чому це одна з тих тем, які дійсно отримує на нервах людей. Ви могли б також зрозуміти, чому він плутає Іскри з багатьох з нас, а також.

Ми всі знаємо, що ви обов’язково повинні мати Страхування автомобіля в тій чи іншій формі, якщо ви збираєтеся володіти і / або керування автомобілем (автомобіль, вантажівка, кемпер / RV або фургон) будь-якого виду на дорогах в Америці чи в будь-якій точці світ в цьому відношенні. Як ніби цього було мало заплутаним час від часу, ви могли б сказати, страховою компанією, що ви обираєте, що вам не потрібен повний охоплення політики, яка має всеосяжної, зіткнення і відповідальності, якщо ваш автомобіль старше модельного року, скажімо, десять років і за його межами.

Ви могли б сказати, те, що вам потрібно всього лише страхування відповідальності, щоб покрити себе і свій автомобіль. Здебільшого більшість держав абсолютно вимагають, щоб ви виконувати принаймні страхуванні відповідальності на законних підставах дозволено їздити по дорогах. Насправді це абсолютно для вашої власної безпеки та безпеки інших людей навколо вас. Тим не менш, є дуже багато людей, які вирішили, що вони будуть їздити без будь-який вид страхування, на їх транспортних засобах на всіх, яка призводить лише до отримання квитка трафіку і / або бути заарештованим з гіршої частини в тому, що ви могли б закінчити втратите право їздити на законних підставах, тому що ліцензії призупинено або скасовано водія.

Інший кінець цього рівняння часто плутаючи приходить, коли ви починаєте обговорювати Travel Insurance, а також Home Insurance. Для багатьох людей це є страхування власник будинку, який, як правило, заплутаною безлад через те, що вони можуть, та й не завжди розуміють, що всі фактичні політики дійсно кришка і що він не охоплює. Є багато речей, що навіть політики кращий власник будинку не покриє і / або що ви повинні додати на вашу політику для того, щоб мати душевний спокій.

Для деяких людей це страхування мандрівника політики, які бавовнозбиральних кошмар, щоб з’ясувати і / або розшифрувати в будь-якому випадку, чи іншій формі! Вони або просто не отримаєте те, що так важливо підірвали про наявність такої політики на місці, коли вони їдуть за кордон, або просто не думаю, що треба купувати і носити політики, в першу чергу. Це в буквальному розумінні стати справжнім кошмаром для багатьох мандрівник теж.

Останній вид страхування, що ви можете бути здивовані, про і, можливо, намагається з’ясувати, були б люди Електроніка страхування. Ми вже можемо бачити глузливою і плутати зовнішній вигляд і почути “, що в світі в тому, що / ти кажеш” – або щось в цьому напрямку так чи інакше – тип питань. Це не так вже дивно чути, ні в найменшій мірі. Якщо у вас є дорогою електроніки, таких як записуючого обладнання, стільникових / мобільних телефонів, комп’ютерів або будь-який тип A / V – Аудіо / Відео – обладнання вам необхідно застрахувати ці пункти в разі, якщо вони були вкрадені, загублені або пошкоджені в будь-якому випадку , що знаходиться поза вашого контролю. Подумайте про це на час як мої друзі.