вершники доступні зі страхуванням життя для літніх людей

відмови від права на премію вершника зі страхуванням життя для літніх людей

Відмова від премії вершника є популярним варіантом з терміном політики і цілі життя. Це відносно недорогий (кілька центів за $ 1000 страхування життя) і передбачає виплату вашої премії страхування життя, якщо ви повністю інвалідами до 60 років протягом більше шести місяців. Більшість гонщиків забезпечують премій виплачується до тих пір, поки ви залишаєтеся відключені.
Обов’язково уважно прочитайте визначення страхової компанії повної інвалідності. Ви хочете, щоб вершник, який говорить Ваші премії будуть виплачені, якщо ви не можете займатися професійною діяльністю, для якої проходять навчання і в якій ви працюєте, а не в будь-який тип зайнятості. Більш широке визначення інвалідності передбачає, що ви повинні бути повністю непрацездатним і не в змозі працювати взагалі.

гарантовані страхові-вершника зі страхуванням життя для літніх людей

Гарантований-страхові параметр гарантує, страхувальник зможе продовжити термін політики або придбати додаткові все життя або універсального страхування на регулярній основі без надання доказів страхові до певного вікового межі. Основною перевагою гарантованого страхові опції в тому, що вона дозволяє застрахованій зберегти життя висвітлення в силі або додати до нього навіть у разі зміни здоров’я які могли б зробити його або її страхуванню без вершника.

Однак, якщо ви вже старше вказаного віку межі, то вершник не буде ніякої користі для вас. Ви будете зобов’язані мати медичний іспит кожен раз, коли ви хочете відновити або збільшити ваше життя страховий поліс.

прискорене допомог у разі смерті вершника зі страхуванням життя для літніх людей

Прискорене допомог у разі смерті Вершник дозволяє застрахованих зібрати деякі або всі доходи страхування життя ще за життя, якщо застрахований страждає від терміналу або катастрофічних захворювань, а в деяких випадках вимагає тривалого лікування. Виплата знижується діями тимчасової вартості грошей і номінальної суми страхування та його грошову вартість зменшується на виплату.

Ця опція може забезпечити настільки необхідну готівку для медичних або довгострокових витрат догляду, якщо застрахований потребує цього, хоча вигода від наявності грошових коштів для покриття цих витрат повинна бути збалансована з бажанням застрахованої особи, щоб забезпечити виплати одержувачам на його або її смерті .

довгостроковий догляд вершника зі страхуванням життя для літніх людей

Довгострокові вершників догляд забезпечують можливість взяти виплати для покриття витрат на довгостроковий догляд для літніх людей у ​​будинку престарілих або інші подібні засоби, або, в деяких випадках, догляд на дому. Виплата часто можна виплачуються щомісяця, це вигідно, оскільки простягаючи виплат зменшує тимчасової вартості знижка, і забезпечує більше грошей для застрахованих.

Якщо ви стурбовані тим, покриття витрат на довгостроковий догляд той же час забезпечуючи вигоду для ваших спадкоємців ви можете збалансувати витрати і вигоди довгострокового догляду страховий поліс на додаток до страхування життя, а не вершника, який дозволяє вам використовувати ваш страхування життя для покриття довгострокових витрат на лікування.

оцінити варіанти ретельно

При визначенні того, які страхування життя для літніх людей та які гонщики підходять для вашої конкретної ситуації це завжди бажано, щоб звернутися за порадою довіреною фінансовим консультантом.