велосипед страхування простий спосіб

Велосипед крадіжки знаходиться на підйомі з злодіями тікав з сотнями мільйонів коштує велосипедів щороку, третина з яких взяті з будинків поза людей. Тим не менш, він платить дивіденди для велосипедистів і мотоциклістів, щоб перевірити через їх страховий поліс будинку, щоб переконатися, що на них поширюються не тільки за те, що велосипед за межами своєї власності, але і на всі випадки життя, у тому числі тих, які відбуваються під час їзди на велосипеді від будинку.

Більшість домашніх страхових полісів буде охоплювати крадіжки велосипедів в рамках загальної кришкою домашнього майна, якщо особисті речі включені в політику, але не всі страховики будуть пропонувати включити велосипеди, тому важливо, що ви з’ясувати цю інформацію, коли по магазинах навколо для страхових послуг. Особисте страхування майна буде мати різні положення, наприклад, деякі з них включають в себе поштовх велосипеди, але не мотоциклах. У цих випадках, велосипедисти доведеться придбати додаткове страхування зі страховиком, щоб покрити їх транспортного засобу.

Галіфакс загального страхування консультує своїх клієнтів, щоб перевірити, чи є вони покриті, поки вони знаходяться і з приводу, як ніби їх велосипед вкрадений вони могли б у кінцевому підсумку платити за несподіване подорож, щоб повернутися додому. Щоб уникнути незручності і можливі додаткові витрати, настійно рекомендується, щоб забезпечити Вам покриті для всіх можливих випадків. Фігури з Галіфаксу, показали, що близько півмільйона велосипеди були вкрадені в рік в одній тільки Великобританії, з південному заході Лондона прсстсе грунтом для велосипеда злодіїв. Кінгстон на Темзі було перше місце за крадіжки у 2007 році, в той час як Кембридж, Брістоль і Оксфорд були серед інших точно орієнтованих областях.

Більше половини від загального числа крадіжок відбуватися безпосередньо поза домом, з велосипедами зазвичай не запишався від гаражів і садових сараїв. Крім того, тривожним 14% крадіжок велосипедів відбуваються всередині будинку. Велосипедисти попередив, що, якщо вони не застосовуються належним замком і адміністрування безпеки в їх велосипед вони знаходяться у високому ризику наявності вона вкрадена. Вони повинні гарантувати, що їхні велосипеди пост-кодування, надійно замкнені і поза увагою, переважно приховані в замкненому гаражі або флігель. На диво велика кількість велосипедистів залишити свої велосипеди незабезпеченим, незважаючи на простоту і економічність придбання гідного замок.

Легкий шлях, що велосипедисти може запобігти від крадіжки включають, використовуючи спеціальні стійки паркування велосипедів, де це можливо, і, звичайно, замок велосипеда належним чином, незалежно від часу або, коротко, Ви залишите його для; спробувати залишити свій велосипед в областях, які добре освітлений і населених, якщо ваш велосипед замкнені в сараї або гаражі завжди переконайтеся, що двері замкнені, спробуйте використовувати загартованої сталі U-типу блокування на свій велосипед, як кабельні замки можна легко прорізати і більшість страхових компанії тільки прийняти вашу претензію всерйоз, якщо вони знають, що ви використовуєте відповідну блокування для забезпечення вашого велосипеда. Крім того, бажано, щоб зареєструвати ваш велосипед на одній з ряду установ велосипед власності, а також ультрафіолетовій ручкою, щоб відзначити свій поштовий індекс на рамі. Записуйте, модель і серійний номер велосипеда в разі необхідності передати ці відомості в поліцію. Інші заходи включають їх фотографування ноти велосипед для того, щоб бути в змозі надати документацію, яка буде підтримувати ваші вимоги, якщо ви потребуєте додаткової компенсації додаткових функцій, які ви, можливо, додав до вашого велосипеду.