великі дебати з медичного страхування Грузія планує

Хоча реформа охорони здоров’я законопроект був прийнятий Палатою представників, було багато суперечок в Грузії про подібні рахунків. Існує багато дискусій про те, як всі зміни, реформи вплинуть медичного страхування Грузії плани. Один великий камінь спотикання був справедливо це, і навіть конституційні, вимагати від осіб, зокрема, Грузію жителів, придбати поліс страхування здоров’я Грузії плани. Сенатор Джадсон Хілл, Маріетта, запропонував законопроект, який держава забороняє уряду законодавчо, що люди приєднуються до конкретної системи охорони здоров’я. Цей законопроект вимагає простої більшості і пройшла Грузія сенат. Тим не менш, дещо інший законопроект, запропонований представником Calvin Хілл, який запропонував, що уряд не буде дозволено вимагають фізичних осіб на купівлю приватного медичного страхування Грузії політики та змусити підприємства платити штрафи, якщо вони не надають медичну страховку Грузія планує для своїх співробітників, не отримали необхідні дві третини голосів. Проголосували впало за партійними лініях, по більшій частині.

Деякі люди вважають, що вимога фізичних осіб на купівлю приватного медичного страхування Грузії політики занадто багато участі уряду. Суперечка йде чи конституція гарантує медичне страхування, і, отже, є уряд, по суті, передбачається доручити його. Для інших людей, надання медичного страхування Грузії політику для незастрахованих жителів є більш важливим результатом. Таким чином, деякі люди зважити всі за, поліпшення доступу до медичного страхування Грузії планів, проти мінуси, уряд обов’язкове, і вирішити, який вони віддають перевагу. Деякі люди стверджують, що понад тридцять мільйонів американців будуть мати доступ до медичного страхування Грузії планів або планів від їх власної держави після того, як законопроект про охорону здоров’я відбулася. Деякі люди, однак, кажуть, ця цифра перебільшена.

Великий інтерес для деяких чиновників республіканської те, що уряд буде приймати на систему охорони здоров’я. Тому сторони, як правило, можна розділити на цій точці. Навіть якщо держава голосів Грузією і проходить законопроект, який не дозволяє уряду приймати закони чи є особи, зобов’язані купувати окремі медичного страхування Грузії політики, федеральний уряд дійсно є інші засоби в основному робить його важким для людей, щоб не слідувати федеральні вимоги. Федеральний уряд може використовувати код, податкові та фінансові стимули для потребуючих фізичних осіб на купівлю медичного страхування Грузії політики, навіть якщо закон Грузії говорить, що вони не повинні робити. Аналогічна ситуація сталася і щодо ременів безпеки й обмеження швидкості законів у минулому. Іноді федерального уряду і урядів штатів не в ладах один з одним. В Грузії ті, на користь реформи зазначають, що це врятує життя. Ті, проти реформи відзначають, що уряд бере на охорону здоров’я.

Професор права Вільям і Мері, фахівець у галузі права та політики охорони здоров’я, каже, що законопроект про охорону здоров’я прив’язаний до Податкові штрафи і кредити, і, отже, регулює осіб через кордони штатів. Це означає, що люди, які не придбати поліс страхування здоров’я Грузії політика буде порушення федерального закону, і, отже, доведеться зіткнутися з федеральними юридичними і фінансовими наслідками. Деякі люди проти цього закону держава це зробить злочинцями з громадян, які не придбати поліс страхування здоров’я Грузії плани і роблять їх уразливими до IRS.

Ніхто не проти медичного страхування плани Грузії, але і проти державного регулювання і, можливо, платити більше податків. Таким чином, реформа охорони здоров’я законопроект, що впливають на здоров’я страхових планів Грузії та Грузії жителі діляться про те, як впоратися.