великих змін на горизонті страхування критичних захворювань.

В останні роки продажу страхування критичних захворювань позначили. Основною причиною є величезний 70%-ве збільшення премій випробував в останні роки. Для багатьох, страхування критичних захворювань просто ціною себе з ринку.

Не можна сказати, що страхування критичних захворювань є поганою ідеєю. Адже він виплачує одноразову якщо страхувальник з діагнозом одного з багатьох критичних захворювань, перерахованих на політику і страхувальник виживає не менше 28 днів з моменту постановки діагнозу. (Примітка: деякі політики мають 14-денний період виживання.) Більшість політики є величезний список застрахованих хвороб, хоча близько 60% претензії щодо раку – не дивно, так як 1 з кожних 3 людей розвивається рак небудь у своєму житті. Насправді, коли ви подивіться на концепції критичних страхування хвороби ви можете легко зробити справу, що всіх, хто живе на зароблені доходи повинна бути політика. Він створений, щоб дати вам горщик капітал, щоб жити на важку хворобу, якщо заважає вам працювати нормально.

Премії різко зросли, тому що успіхи медицини призвели до того, що багато хвороб, які виявилися смертельними у минулому стають швидше виявити і легше лікувати. Тому страхові компанії опинилися виплати раніше претензій і про захворювання, які не обов’язково є виснажливими – який був початковою метою страхування критичних захворювань.

Щоб дати вам більш повне уявлення про те, яку хворобу йде мова, ось типовий список:

Хвороба Альцгеймера

хірургії аорти трансплантата

бактеріального менінгіту

сліпота

пухлини головного мозку

рак

CJD

кома

Коронарної артерії шунтування

ангіопластика коронарних артерій

глухота

серцевий напад

заміни серцевого клапана / ремонту

ВІЛ / СНІДом в результаті переливання крові

Нездатність виконувати свої обов’язки окупації

ниркова недостатність

лейкемія

Втрати кінцівками

Втрата мови

Основні трансплантації органів

захворювання рухових нейронів

розсіяний склероз

професійних ВІЛ / СНІД

параліч

параплегія

Хвороба Паркінсона

хід

опіки третього ступеня

Будь-яка хвороба, яка призводить до повної та постійної непрацездатності

Страхові компанії, нарешті, зрозуміли, що вони не збираються отримати в будь-якому місці маркетингової політики, що люди не можуть або не дасть, і де компанії не можуть дозволити собі більш низькі ціни. Так що тепер виглядає, як якщо б страховики, такі як шотландський Вдови розглядають прорив – розщеплення кришку таким чином, що потенційний страхувальник може вказати, які хвороби він або вона хоче, щоб застрахуватися від. Це одна з форм “ціни меню” – кришка для кожної хвороби буде мати ціну, і ви просто вибрати, які хвороби ви хочете застрахуватися від.

Наявності такого страхування виявиться популярним буде дуже сильно залежати від вартості. Наприклад, якщо рак становить близько 60% від поточних вимог, ви вважаєте, премії для покриття раку в спокої, щоб бути приблизно на 40% дешевше, ніж повну силу критичного полісу. Нам доведеться почекати і подивитися.

Якщо ви зацікавлені, щоб дізнатися, скільки стандартних критичних полісу буде коштувати вам, ви знайдете його дуже дешево в Інтернеті. Кращі сайти в видивлятися незалежних брокерів дисконтування, які займаються з усіма великими страховими компаніями. Ці брокери можемо знайти весь ринок для вас, придумав найдешевший страховика, і дисконтні їх ціну. Спробуйте використовувати брокера, який також дамо вам індивідуальну консультацію по телефону, як деякі політики дійсно змінюються в сферу їх кришкою.