великий 20 порад, які допоможуть зменшити страхування автомобіля котирування другої частини 11-20

У попередній частині цього циклу я розповів десять способів, щоб допомогти зменшити ваші котирування страхування автомобіля, незважаючи на ціни на бензин спускаючись наших страхових премій продовжують рости до точки, для багатьох з нас питання, чи буде мати автомобіль дійсно варто.

Ну допомога під рукою ще раз, ось ще десять порад і хитрощів, щоб допомогти принести ваші страхування автомобіля котирування вниз до прийнятних рівнів.

11 – Уникати м’який верх будь-яку ціну! М’який верх автомобілі страхових кошмар; вони легко увірватися і як правило, вища продуктивність транспортних засобів. Ви, більш імовірно, постраждають в аварії теж так витрати на медичне обслуговування для заявляється збираєтеся не робити ніяких позичені ви прийти час відновлення.

12 – Отримайте додаткову кваліфікацію для водіння, приймаючи пас плюс курс або просунутий курс водіння, вивчаючи, як буде безпечніше і бути в змозі вести більш впевнено в більшості випадків ви, виявляється, ваш провайдер страхування автомобіля, що вам можна довіряти, щоб не обернути ваш автомобіль навколо ліхтарного стовпа.

13 – вирубали від того, хто вказаний в якості імені драйвера на вашому автомобілі, тим більше людей, які керують автомобілем більше ризику є і так премій стріляти вгору. Менше водіїв, особливо водіїв підліткового віку, як правило, приносять ваші котирування вниз якщо у вас є судимості себе.

14 – заощадити гроші на розбивка покриття, перевіряючи вашу батарею, води, масла і бензину рівнів перед великим подорожжю і кожні кілька місяців для вашого масла, оскільки вони можуть бути загальними виклик з причин. Ви будете зазвичай отримують не крикнути бонус в кінці року, якщо вам не потрібно, щоб викликати А.А., RAC чи хто ви такі с.

15 – розглянути тільки страхування третіх осіб, пожежі та крадіжки страхування, якщо ваш автомобіль старі або низьке значення. Автомобілі під 2000 фунтів стерлінгів в ціні, як правило, не варто страхування з повним всеосяжне покриття, оскільки більшість ремонт коштуватиме дорожче, ніж вартість автомобіля.

16 – Якщо ви, як вважається поганою ризик судимостей або фінансово, тобто деякі страховики, які спеціалізуються на страхуванні вами! Знайти їх і попросити страховики будуть вони охоплюють хтось у вашій обставиною.

17 – Деякі компанії не забезпечують ніякого захисту претензій бонус, де за певних обставин ви не повинні втрачати ваше NCB, як правило, це допомагає, коли хтось виявив, що з вини нещасного випадку з вашим автомобілем, враховуючи НКО, як високо цінуються його в цьому дивно, що багато людей хочуть, щоб їх запису бездоганно чистими.

18 -. Порівняйте кілька провайдерів, перевіряючи з іншими компаніями, Ви можете бути в змозі знайти ідеальний страховика для вас особисто. Іноді грав одного страховика до особи з іншими може навіть допомогти, коли ви отримуєте цитує за ціною та іншим процитував кращу ціну, то говорити про це і запитати, якщо вони можуть бити його, якщо вони не будуть, то ви все ще є інший постачальник так що ви не можете програти. Ще раз: не питай, не отримаєте.

19 – Опустіть ваш пробіг, і ви можете отримати деякі цікаві знижки, тому що ви знаходитесь на дорозі менше, ніж Ви, менш імовірно, будуть залучені в аварію. Пробіг під 12000 зазвичай заробляють від 5 до 10-відсоткову знижку на автострахування і якщо ви знаходитесь в домашньому господарстві з кількома автомобілями та мають пробіг менше 5000, то ви отримаєте ще більше скорочень.

20 – Іноді збираються прямо на самих страховиків може бути кращим варіантом, деякі страховики не купуйтеся на весь бізнес страхового брокера і свої знижки зберігаються для тих, хто безпосередньо зв’язатися з ними, незмінно це тільки невелика кількість страхових компаній, які приймають цю політики, можливо, тому що у них немає дуже низькими цінами!

Отже, поїхали двадцять рад, щоб перетягнути страхування автомобіля вниз, просто слідувати пораді деякі з цих порад, ви збираєтеся, щоб допомогти принести ваші котирування страхування автомобіля до більш керованого вартості.