велика красива

Світ часто заплутані, повна суперечливих причин і наслідків. Давайте поточного суперечки про те, чи маємо ми переживаємо період зміни клімату (глобальне потепління чи, якщо ви віддаєте перевагу). Якщо загибель Саєрса мають право на це, тим більше ми спалюємо газ в наших автомобілях, тим більше незбалансованим атмосферу і тому швидше швидкості зміни. Якщо заперечники знаходитесь в правильному, глобальне потепління є однією з найбільших міських міфів усіх часів і факт, ми кидали тонн вуглецю в нашу атмосферу для вироблення електроенергії та їздять не робить ніякої різниці. Там не багато між цими двома крайніми таборами тому законодавці наполягали закони, щоб поступово збільшувати паливні характеристики транспортних засобів, відмовляючись збільшити податок на газ. Це дає можливість виробникам років впровадження ефективних моделей і не чинити тиск на людей, щоб вибрати більш економічні транспортні засоби.

Це було б добре, якщо інший світ був однаково спокійні перед обличчям можливої ​​небезпеки. Але в багатьох інших країнах вірять у зміну клімату і так використовували, щоб переконати ринок виробників випускати фізично менші, більш економічні автомобілі. Деякі з цих сучасних міні здатні 40 і 50 миль на галон, який досить приголомшливий, коли ви думаєте про деякі з вантажівок і позашляховиків, які з усіх сил намагаються зробити більше, ніж 10. Знову ж, це було б в порядку, якщо всі ці ринки були закриті, але сучасний світ заснований на вільну торгівлю. Це смоли Це менше автомобілів на ринку США. Не дивно, що великі американські моделі, відкидаються як екологічно неприйнятною на закордонних ринках. Споживач вирішує ці речі. І це так, що багато американців, випробували бажання купити один з цих невеликих автомобілів на зниження експлуатаційних витрат.

Транспортні засоби призначені для узгодження дорожніх умов на їх внутрішніх ринках. Тому, коли мова заходить про безпеку функцій, таких як висота бамперів і розміщення областей кузова деформуватися в разі зіткнення, всі транспортні засоби, як правило, збігаються. Але коли ви раптом поклав європейського міні проти вантажівки з Детройта, є збій зв’язку, як бампер США потрапляє в невеликих транспортних засобів вище проектної зони захисту. Результатом є більш катастрофічний збиток і більше травм людей всередині.

Тому, перш ніж купувати, мають дуже уважно подивитися на результати краш-тестів для імпортних автомобілів. Вони можуть бути як дешево купити і коштують набагато менше, бігти, але страхові внески за ці невеликі автомобілі найчастіше вище, ніж для більш великих транспортних засобів. Справді, іноді, дійсно дешеві авто страхування від водіння приходить сучасний еквівалент БТР. Таким чином, ви можете врізатися в більш-менш будь-якого іншого транспортного засобу на дорозі і піти без єдиної подряпини (хоча фарба може знадобитися деякий увагу). Тому зверніть особливу увагу, коли ви отримуєте авто страхування котирування, перш ніж купувати. Іноді ви втратити те, що ви економите на паливі більш високі страхові внески.
Опле всередині.