вдома та на виїзді страхування

Багато сонця шукає британці планують втечу за кордон жаркому кліматі може виявити, що їх свято не залишить у них залишається більше, ніж сонячних опіків. Коли вони повертаються додому, вони отримують фінансову спалені.

Більше чотирьох з половиною мільйонів чоловік, як очікується, проводити довгий час в зарубіжну нерухомість протягом наступного року, але тільки 37% домашніх страхових полісів покриття на житло у Великобританії протягом 30 днів його буття незайнятими.

Таким чином, людей, які повернулися з тривалій поїздці їх інвестування в зарубіжну нерухомість можуть виявитися залишили за бортом після зіткнення здоровенний рахунки, повинні перерві або пошкодження виникають під час їх відпустки.

Ніл Laird, менеджер будинку страхування заявив: “Будь-хто, хто розглядає можливість тривалій поїздці далеко від дому, тому залишивши його незайнятим, необхідно інформувати свій страхової компанії і переконайтеся, що вони до цих пір покрита свою політику, поки вони знаходяться далеко.”

Дослідження показало, що люди з південного сходу (15%) та Лондоні (14%), швидше за все, взяти тривалу перерву протягом 2009 року.

Данді жителі ризикують претензій Страхування житла
Тим часом, ті, не виходячи з дому, не зовсім без почуття провини або. Було виявлено, що значне число людей, що живуть у Данді ризикують своїм претензії Страхування житла, зробивши його очевидним для злодіїв, коли їх властивості порожні, поліція попередила.

Співробітники в області розглядається 11 перерви в останній тиждень, які вони стверджують, можна було б легко уникнути, якщо домовласники взяли трохи більше турботи.

Вони заявили, що це було ясно, що грабіжники були адрес порожній в момент злочину сталося і було мало на шляху безпеки, щоб зупинити будь-яке порушників.

Відділу з попередження злочинності офіцер Колін Бро заявив: «Ми хочемо, щоб всі домовласники думати про свою безпеку будинку і зробити життя максимально важким для опортуністичного зломщика”.

Таким чином, жителі по всьому місту було рекомендовано зберігати пильність і бути напоготові, тому що ні районах, зокрема не були спрямовані.

У святкові дні, Tayside поліція повідомила, число сімей, які мали свої зруйновані після Різдва злодії проникли в в свої будинки і вкрали подарунки з-під дерева.

Попередження Wii для домовласників
Тим часом, Данді, знову ж, також став свідком ще одного виду страхування зростає, а злочинець у цьому питанні консолі Wii.

Вільям Моррісон, який є главою & E в Ninewells лікарні в Данді розповів, як там стало зростати кількість жертв Wii необхідності стаціонарного лікування від зламаних кісток до напружених м’язів.

Страхові компанії також випустило попередження для власників Wii, показуючи, що мають справу з зростаючим числом заявок на нещасні випадки, спричинені геймерів.

Страхової компанії сказав: “Значною мірою все в нашій команді претензій був один або два Wii пов’язаних претензій”.

Галіфакс Головна Страхування також підтвердили, що вони теж були претензії, що стосуються страхування Wii аварії: “. Ми помітили кілька додому страхових випадків для телебачення пошкодження екрану крізь від людей, які випадково відпустив трубку Wii”

Nintendo відповів на збільшення ігрового травм: «Wii відповідає всім необхідним вимогам безпеки ЄС законів і абсолютно безпечно для використання при використанні у відповідності з керівними принципами, зазначено на сайті Nintendo, в літературі все апаратне та програмне забезпечення, і екранні до і під час гри ».