ваш рахунок кредиту та страхування автомобілів в Каліфорнії

Це не тільки тоді, коли Ви купуєте будинок або автомобіль, що ваш рахунок кредиту факторів у вирішенні кредиторів зробити про надання вам кредиту і скільки відсотків ви будете платити, але кредитні рейтинги були використані для можливої ​​роботи по найму, а також визначає, скільки Страхування Каліфорнії Авто Premium ви будете платити. Чим вище оцінка, ваша страхова виплата буде значно менше, ніж якби у вас була низька оцінка.

Більшість Каліфорнії авто страхові компанії будуть керувати перевіркою кредитоспроможності перш ніж дати вам страховку для себе автомобіль. Вони оцінюють ваш рахунок, розглядаючи різні частини інформації, а потім визначити швидкість для зарядки. Підтримування вашої кредитної бали високим є життєво важливим, щоб отримати краще висвітлення при низькому премії. Ряд речей, може негативно вплинути на ваш рахунок кредиту.

• Оплата рахунків пізно або відсутність платежів
• Рахунки відправлений колекторських агентств
• Наявність занадто багато кредитних карт
• Тип кредитного у вас є
• Закриття кредитних карт, перш ніж вони окупилися
• Сума кредиту у вас є видатні в порівнянні з вашим кредитним лімітом
• Прийом судження, щоб оплатити рахунки
• податкових застав
• Якщо ви подали банкрутства
• Головна викупу

Як бачите, існує безліч речей, які можуть вплинути на ваш рахунок кредиту в негативному ключі. Якщо ви не несете відповідальність з погашення фінансових боргів, деякі Каліфорнії автомобілів страхові компанії можуть відчуваєте, що не відповідатиме на дорозі. Низький кредитний рейтинг може навіть змусити вас відмовлено. Отримати копію вашого кредитного звіту заздалегідь. Таким чином, ви можете переконатися, що це точний і актуальний, і якщо є щось, що ви можете бути в змозі зробити, щоб збільшити ваш рахунок. Наприклад, погашення пару кредитної картки або кредиту може збільшити ваш рахунок. У випадку, якщо вам відмовили охоплення страхової компанії, вони зобов’язані дати конкретні причини, чому Вам було відмовлено. Це може бути щось, що можна легко виправити. Якщо ваша кредитна погано, вам може знадобитися час, щоб відновити його, і в той же час ви будете платити високі страхові внески, але як тільки ви отримаєте ручку на вашій кредитній практики, можна повторно застосувати для кращого тарифу.

Ярмарок кредитних звітів закону (валюті) вимагає загальнонаціональних кредитних споживчих звітності компаній пропонують безкоштовну копію вашого кредитного звіту кожні 12 місяців. Це розумний хід, щоб контролювати і стежити за змінами, які відбуваються в звіті. Якщо ваша оцінка падає нижче 650, ви повинні внести необхідні зміни, щоб принести ваш рахунок резервного копіювання. Щоб отримати безкоштовний кредитний звіт, не проходять через окремі компанії звітності. Ви можете просто запросити копію вашої доповіді збирається annualcreditreport.com.

Ви також маєте право попросити цих Каліфорнії авто страхові компанії для розміщення “шахрайство оповіщення” в вашої кредитної файл. Для цього їм буде потрібно, щоб зв’язатися з вами у разі будь-яких змін у Вашій інформації. Це відмінний спосіб, щоб застрахуватися від крадіжки особистих даних і допомагає зберегти вашу інформацію точним.