ваш надлишок трохи на “надмірні” сторону

Я повинен зізнатися, поки я не почав дослідження для цієї статті я поняття не мав, як до кількості грошей, які ми витрачаємо на британців страхування автомобіля щороку. Насправді цифра в даний час складає £ прохолодному 8500000000. У наших зусиллях щодо зниження вартості нашої премії ми можемо ненавмисно додавання до цієї цифри, збільшуючи нашу добровільну надлишку. На вершині цієї суми ми в даний час викласти £ 2,36 млрд. у вигляді переплат на вимогу часу.

Всі політики страхування автомобіля нести надлишку, це може бути у формі загального, вітрове скло або надлишок молодих осіб. Це може бути поєднання всіх перерахованих вище або тільки один з них. Багато страховиків дозволяють оголосити добровільний надлишок якої буде або зменшити або збільшити вашу політику в залежності від суми, яку ви виберете. Час від часу ми можемо потрапити в пастку, вважаючи, це набагато дешевше, збільшити добровільні надлишкової для того, щоб зменшити нашу премію. Це прекрасно, щоб заощадити гроші під час купівлі політики, але у разі виникнення претензії ви будете ефективно втратити ні економії ви зробили. Додайте до цього той факт, що зростання або падіння ваше добровільне надлишку, і це викликає ефект на вашу премії не прямо пропорційно, і ви можете знайти собі платити більше грошей, ніж якщо б ви вибрали велику премію з меншими добровільної надлишку.

Середнє перевищення на політику страхування автомобілів в даний час складає £ 79, але для багатьох з нас, особливо при падінні в конкретній групі або нішу, ця цифра може бути набагато, набагато вище. За даними дослідження, проведеного uSwitch типовий добровільної надлишок може варіюватися від £ 167 і £ 1020. Якщо ви були процитовані 600 £ за вашу цитату страхування автомобіля з більш £ 300, і ви це перевищення збільшилася до £ 600, ви можете виявити вашу премію тільки падає на £ 50 дає вам втрату £ 250 у разі виникнення претензії.

Як вже згадувалося в попередньому пункті, що належать до певної групи, наприклад, молоді водії у віці до 25; можете знайти додаткову надлишкового додав до їхньої політики. Це може виявитися дорогим у разі виникнення претензії. Тим не менш, у цьому випадку збільшення рівня добровільного надлишок матиме більше впливу на премію і може знизити його до 40% в деяких випадках. У цьому випадку він може бути варто регулювання надлишкового під час цитування щоб побачити, наскільки вона знижує політики і вагою це на загальне число надлишкових витрат. Ви можете виявити, що це вдається дешевший в цілому. Дешеве страхування автомобіля не є абсолютно невловимим, він просто вимагає трохи часу, зусиль і слідчої роботи.

Схоже, що кращий рада, яку я можу дати, шукати цитати з декількох компаній і, можливо, використовувати порівняння сайт як це поверне цитат з широкого спектру компаній з ексцесами докладно. Після того як ви зупинилися на конкретній котирування від компанії, яка пропонує Вам потрібних компонентів за розумною ціною, ви повинні пограти з надлишком, щоб побачити, як багато він робить різницю. Пам’ятайте, що це все легко сказати, що вам не доведеться турбуватися про ексцесів, але ви ніколи не знаєте, що за рогом і високим добровільної надлишок, щоб отримати невелике зниження премія буде коштувати вам дорого в кінці кінців.