вашої кобри страхування, ви повинні тримати його

COBRA є абревіатурою Консолідований бюджет Омнібус примирення Законом 1985 року означає, щоб дозволити людям розширити медичне страхування, який був наданий роботодавцем, коли вони втрачають свою роботу. Все більше і більше людей в ряди безробітних або, кобра дозволило їм залишатися застрахованими. Тим не менш, цінник здоровенний, і ви можете бути краще падіння цього типу покриття.

коли Кобра гарну справу?

Якщо у вас є хронічні стану здоров’я, що було б важко для вас, щоб отримати страховку, кобра охоплення буде купити вам час потрібно ходити по магазинах навколо для доступного план медичного страхування. Хоча це може бути досить дорогим, що мають покриття під час пошуку іншого плану може заощадити багато грошей в довгостроковій перспективі, якщо Ви перебуваєте в лікарні або потрібні дорогі ліки.

У той час як ви накриті кобра, використовують Інтернет, щоб отримати кілька котирування онлайн від страхових компаній, які могли б покрити ваші потреби охорони здоров’я. Порівняйте переваги та недоліки, а також вартість премій і вирішити, який з них краще для вас.

Це, AOS необхідно мати медичну страховку. Навіть голі кістки політики краще, ніж нічого, і може зробити різницю між фінансової безпеки і втратити все, що ви, Äôve працювали так важко, навіть ваш дім!

Ви повинні скористатися кобри?

Якщо ви лікуєте постійною проблемою здоров’я ви можете, АОТ дозволити собі бути без страховки. Існуючі умови може зробити це дуже важко отримати медичну страховку, і ви, можливо, буде потрібно кілька місяців, щоб знайти план для покриття ви або член сім’ї з уже існуючих умов.

Аналогічним чином, якщо ви знаєте, що ваша наступна робота виграли, АОТ надають медичну страховку ви повинні продовжувати COBRA охоплення. Якщо там мобільного, АОТ іншу роботу чекає вас, коли ваші звільненні або ваш годинник вирізані так, що Ви, Aore права на роботодавця за умови медичного страхування, ви, Äôll потрібно розширити страхування через COBRA.

приступити до купівлі альтернативних зараз

Люди, які сприяють їх медичного обслуговування за рахунок роботодавця, AOS планують зазвичай Дону, АОТ знаю, скільки вони рятують. Можливо, вони платять близько $ 200 на місяць за їх страхування, але політики насправді коштує близько $ 500 на місяць зі своїм роботодавцем, складові різницю. Це може бути бюджет пиятика, якщо ви, Aore безробітних і доведеться платити в повному обсязі через COBRA!

Почнемо з порівняння цін через інтернет лапки. Ціна важлива, але є багато інших речей, щоб прийняти до уваги. Дивіться, якщо ваш лікар приймає план, який ви розглядаєте. Якщо ви, Aore не бажає змінити постачальників медичних послуг, подивіться на план, який він чи вона приймає.

Чи планує Ви, Aore розгляді прийняти ваші вже існуючі умови? Якщо ні, то вони можуть мати період часу, після якого вони будуть охоплювати його. Ознайомтеся з умовами та умовами політики, щоб дізнатися їх бажання покривати вашого стану або, що одного з членів сім’ї.

Деякі політики виграли, АОТ вагітності та пологів кришку так, якщо не зроблено додавання для вашої родини або притулком, АОТ почався, переконайтеся, що потенційний страховик покриє це.

У якийсь момент у вашому житті, ви або член родини, ймовірно, доведеться використовувати невідкладної допомоги або термінової клініці допомогу. Вони можуть бути досить дорогим, тому переконайтеся, що ви знаєте, що ваш поліс покриває. Їх визначення надзвичайної ситуації можуть бути дуже відрізняються від ваших так бути ясно, на що саме покрита. Деякі страховики навіть вимагають, щоб ваш лікар дозволяє відвідування у відділення невідкладної допомоги!

У політики, які, враховуючи Aore кришку профілактичне охорону здоров’я? Покази та випробувань може коштувати багато грошей, і з вашої страхової оплатити принаймні частина цих звинувачень може бути дуже корисно. А рецепт покриття наркотиків? Більшість з нас можуть дозволити собі випадковий антибіотиками, але якщо ви потребуєте в щомісячному відпускаються за рецептом ліків для підтримки хорошого здоров’я ви повинні, ймовірно, переконайтеся, що його вартість поширюється на політику. Якщо у вас є історії хвороби у вашій родині, навіть якщо ви дуже піклуються про своє здоров’я, то вам варто переконатися, що у вас є лікарського забезпечення.

економити на медичному страхуванні

Ваша COBRA охоплення може бути більше, ніж ви насправді потрібно і готові платити. Це політика, ваш роботодавець купив, щоб покрити всі в компанії і, ймовірно, містить покриття ви Дону, АОТ необхідності.

Ви можете заощадити багато витрат, вибравши план, який платить за операції та перебування в лікарні, але залишає його до вас, щоб платити за відвідування офісу і звичайних хвороб. Ви також можете заощадити, вибравши більш високу франшизу і відкриття медичні ощадні рахунки (HSA), яка не тільки допоможе вам оплатити медичні рахунки, але є податком, а також.