ваше авто страхової компанії за додаткові гроші

Більшість людей, як тільки у них є авто страхові компанії, просто дайте свою нинішню політику оновлення і відновити не перевіряючи, щоб побачити, якщо можливо, вони можуть отримати більш вигідну угоду в іншому місці. Якщо це стосується вас, може бути, ви будете виглядати у вивченні ваші варіанти, якщо ви знали, як і безболісно це дійсно так. Ця стаття покаже вам, як легко цей процес.

Покупки для нової страхової компанії авто
Самий простий і швидкий, і в результаті самий безболісний спосіб робити покупки для страхування автомобілів, це піти в Інтернеті. Багато компаній можуть дати вам котирування 24/7 на своїх сайтах. Ви також можете отримати контактну інформацію для конкретної компанії автострахування на їхній сайт і дзвонити їм по телефону. При розгляді питання про переключення компанії, перше, що потрібно зробити, щоб отримати котирування ставки порівняння з декількох
компаній.

Ви хочете бути дуже правдивим про всієї вашої інформації, так що ви можете отримати точні котирування. Компанія буде дізнатися про всіх аварій, вимог або правил дорожнього руху в будь-якому випадку, так що не намагайтеся нічого приховувати. Крім того, коли ви отримуєте котирування ставки порівняння, переконайтеся, що ви порівняти висвітлення у вас з вашим поточним компанії автострахування тим, що доступно з будь-якої нової компанії, так що ви можете зробити порівняння, яке має сенс.

Як переключити
Як тільки ви знайшли нову компанію страхування авто і придбали нову політику необхідно скасувати стару політику. Якщо ви не скасуєте стару політику старої компанії Автострахування міг припустити, ви хотіли, щоб продовжити страхування з ними. Вони чекатимуть отримувати премії від вас. Коли вони не отримують тих премій вони в кінцевому рахунку скасувати вашу політику Через невиплати премій і повідомте про свої відсутність покриття в Департамент транспортних засобів вашої держави. Це може вплинути на ваш кредит і ваші здібності, щоб отримати нову політику страхування автомобілів.

Відміна вашої старої політики легко.
Як правило, все, що вам потрібно зробити, це повідомити ваші старі компанії автострахування в письмовій формі, про те, коли ви хотіли б політики скасований. Вони надішлемо вам форму, підписати і повернути, що фактично скасовує вашої політики.

Єдине, що слід відзначити,
Не скасовувати вашої політики зі старого компанії автострахування до страхування насправді не в силі з новим страховиком. Таким чином, ви уникнути будь упущення в охопленні. Тим не менш, у даний час існує мало шансів, що це відбудеться. Більшість країн вимагають, щоб всі водії могли перевозити мінімальна кількість
страхування і ваші старі компанії автострахування, ймовірно, буде потрібно вам, щоб показати страховий поліс, перш ніж вони скасують активну політику.

При перемиканні дуже важливо
Кращий час, щоб перейти на нову компанію автострахування, коли поточної політики добігає кінця. Коли ви отримаєте свій політику оновлення повідомлення від поточної компанії Автострахування це найкращий час для перемикання. Це, як правило, приблизно за місяць до поточної політики насправді відбувається до кінця. Саме в цей період, коли ви можете переключитися страховиків без будь-яких зборів або штрафів.

Крім того, тому що це так близько до кінця термін дії страхового поліса ви уникли б намагався з’ясувати обсяг невикористовуваних премію, яку ви плануєте зі старого компанії автострахування. Ви також уникати сперечатися з вашим страховим агентом коли саме ви скасували і скільки авто
страхова компанія зобов’язана вам.

Але так, ви можете скасувати за межами 30-денного періоду
Якщо після прийняття до уваги плату або штраф вам доведеться заплатити ви можете виявити, що ви все ще отримаєте помітну економію. Таким чином, поки це найкраще, що ви, що, перебуваючи в межах 30-денного періоду поновлення, ви можете в будь-який час скасувати.

Ви готові?
Ну, от і все. Просто думаю, все, що додаткові гроші, які можна було б йдуть до тебе, якщо ви будете слідувати цим простим рекомендаціям.