ваша сім’я застрахована від гіршого

Критичні охоплює хвороба, доходів вигоди, захисту доходів і старий добрий страхування життя спрямовані на заміну доходу у разі, якщо станеться немислиме.

Матері, здається, навіть якщо вони залишаються вдома потрібно страхування життя або інші форми захисту.

Дослідження Юридичні та генеральний пропонує вартість заміни матері роблять роботу в будинку становить £ 32812 на рік.

Це вище, ніж середня річна зарплата Великобританії і велику суму, щоб замінити, якщо вона вже не в змозі піклуватися про сім’ю або вклад в сімейний дохід.

Метт Морріс, в LifeSearch, говориться: “Значення, матерям надають додому через повсякденну діяльність в широких масштабах недооцінювати”.

Жінки витрачають в середньому 74 годин на тиждень на дому і догляд за дітьми, в той час як чоловіки витрачають 53 годин.

Повний робочий день матерів покласти приблизно 82 тижнів роботи в будинку, що робить їх коштувати £ 36036, щоб замінити ..

Робоча мам, які працюють повний робочий день ще покласти в здоровенний 55 годин на тиждень і коштує £ 24492 – плюс дохід, який вони приносять дюйма

Алан Фергюсон, в Юридичні та генеральний каже: «Мами рок для багатьох сімей, переконавшись, що вдома проходить гладко.

“Сім’ї повинні запитати себе, як вони будуть справлятися з усіма роботу по дому і догляду за дітьми, що мама робить, якщо вона не була навколо?”

Однак, тільки 53 відсотків мам є страхування життя, 26 відсотків мають критичне охоплює хвороба, 20 відсотків мають захист доходів і 17 відсотків мають вигоду доходу сім’ї.

Г-н Морріс пояснює: «Не чекайте, поки щось трапиться, перш ніж заглянути в захисті ваших фінансами, то воно не може бути можливим, щоб бути прийнятим страховиком і впливу на сімейний бюджет можуть бути руйнівними ..

“На жаль, дуже мало хто споживачі насправді розумію, варіантів, які доступні для них і багато хто або купити той продукт або отримати погану угоду.”

Сім’ї мають безліч варіантів на продукти, які вони можуть використовувати, щоб захистити себе у випадку, якщо щось трапиться з одним з батьків.

Джастін Харпер, на LV =, каже: “Купівля кришкою для захисту вашого доходу не так дорого, і не так складно, як багато хто думає.”

доходу сім’ї вигоду (FIB)

FIB працює в так само, як життя політику, але виплачується регулярний дохід, а не одноразово. Потенційно вона може навіть виплачують більше, ніж у два рази кількість одноразово.

Політика виводили на певну кількість років, а допомоги виплачуються з моменту смерті страхувальника, поки не закінчиться термін дії політики.

Наприклад, якщо політика FIB приймається протягом 20 років, і твердження, зроблене після 16 років, будуть здійснюватися виплати за решту чотири роки.

Вартість FIB може бути настільки ж низько як £ 5 на місяць. Передбачається, що така політика береться уздовж бічної захисту іпотечного (або щось подібне), щоб переконатися, що є достатньо грошей для покриття фінансових зобов’язань.

Г-н Фергюсон стану сім’ї повинні оцінювати всі види страхування, щоб гарантувати, що вони покриті в гіршій ситуації сценарієм.

“З урахуванням економічної ситуації в даний час може бути гарний час, щоб подумати, як захистити свою сім’ю від фінансових труднощів,” говорить він.

доходу захисту (IP)

Багато страховиків думають страхування захисту доходів повинна бути верхньою частиною більшості людей фінансові список захисту.

Навпаки, чим платити на смерть, страховий захист доходів замінює вашу зарплату, якщо ви страждаєте захворюванням або інвалідністю, що заважає вам працювати.

Деякі роботодавці навіть надають цей вид покриття, як частина загального пакету зайнятості – так це варто перевірити.

Політика оплачує щомісячний оподатковуваний дохід, поки не відновитися – навіть до аж до виходу на пенсію. Виплат на дохід страхового захисту може бути плоскою або тенденцію до зростання інфляції.

Максимальне покриття ви можете мати під політикою захисту доходу, як правило, половину вашого валового доходу, але виплата не оподатковується.

Пан Харпер каже: “Той, хто пройшов через травму втратити свої доходи за рахунок хвороби, нещасного випадку або надмірності і без будь-якої захисної кришки на місці, був би першим, щоб рекомендувати якийсь кришкою для захисту своїх доходів.

“За скромну щомісячну люди витрат може захистити, що найголовніше від фінансових наслідків довгострокового хвороби, нещасного випадку або безробіття, таким чином, вони не залишаться короткими, якщо сталося найгірше.”

Захисту доходів часто доступні для домогосподарок, які або не працюють або працюють менше 16 годин на тиждень.

Страхування життя та захист критичної хвороби

Страхування життя, у всіх її різних формах, забезпечує оплату, коли страхувальник помирає допомогти з будь-якими витрати можуть виникнути.

Критичні страхування хвороби будуть платити вам оподатковується одноразові з діагностики будь-який з широкого спектру захворювань, включаючи вказані деяких видів раку, інфаркту, інсульту, пухлини головного мозку.

На відміну від інших типів покриття, страхування життя не платитиме, якщо ви не вмерти чи з діагнозом хвороби, яка буде термінал протягом 12 місяців.

Г-н Фергюсон каже: «Страхування життя і критичних охоплює хвороба може допомогти забезпечити душевний спокій, що сім’я могла зберегти свої життя, якщо мама не була навколо.”

Основні поради страхування пам’ятати

1. Подивіться за спільну політику.
Багато людей у ​​відносини припускають, що вони повинні бути дивлячись на спільній політики.

Хоча два односпальні політика коштувала життя 9:55 відсотків більше, вони платять двічі.

Спільної політики буде тільки коли виплачують один раз. Крім того, якщо пара розпадається, кожна з них може взяти свою власну політику з ними.

2. Для мам, які працюють чи ні

Враховуючи, скільки це буде коштувати, щоб замінити роботу мати робить те всередині будинку, можливо, має сенс, щоб отримати прикриття для перебування на батьківщину матері, а також працююча мати.

3. Не слід покладатися на державні допомоги.

«Люди не повинні вважати, що розширена сім’я або держава буде заповнити цей пробіл,” Г-н Фергюсон пояснює.

Жінки заробляють £ 35,000 отримає £ 242 в місяць від держави. Середня сім’я, однак, витрачає £ 132 на тиждень по дітям, тобто більш ніж удвічі перевищує дохід держави були б необхідні на місяць просто по догляду за дитиною.

Витративши близько £ 29 місяці на захист доходів, однак, мати може гарантувати собі щомісячний дохід близько £ 1500, можливо, поки вона не досягне пенсійного віку.