ваша допомога допомагає Medicare доповненню плану

Medicare доповненню планів або Медігеп приватного медичного страхування, які призначені для тих людей, у яких вже є політика Medicare. Медігеп чи планів Medicare доповнення допомагає Medicare бенефіціарів нести, що додаткові медичні витрати, які залишаються в стороні від первісних планів. Назва Медігеп пропонується, оскільки вважається, що ці політики усуває розрив між освітленням Medicare і оригінальне витрати або суми рахунку стягується. Проте в недавньому дослідженні видно, що в США близько 18% людей, що мають оригінальні політики Medicare йде для доповнення планує також.

Medicare доповненню плану вашої допомоги допомоги, щоб погасити надлишок ваші медичні рахунки, що залишилося осторонь від початкового плану Medicare. Як випливає з назви, вона є доповненням план, який купив разом з початковим планом Medicare. У початковому плані завжди залишається зазор, і він не може оплатити суми рахунку стягується. Тому існує необхідність доповнення плану погасити ваші внески. Це фактично усуває розрив між політикою охоплення початкового плану і повний рахунок стягується. Тому доповнення плану завжди необхідна для вас, якщо вам потрібно, щоб повна медична страховка від вашої страхової план.

Слід зазначити, що Medicare доповненню планів Медігеп плани повністю продані і управляється приватними компаніями і уряд не має ні при чому. Але є ще кілька готових правил, які повинні дотримуватися в кожній компанії. Як, наприклад, компанії можуть запропонувати тільки 12 стандартних Medigap планує імені через L. І це також слід зазначити, що плани в рамках цього ж супровідний лист зобов’язаний надати ті ж переваги, незалежно від компанії, що продають їх. Все, що можуть відрізнятися є розмір страхової премії не більше того. Тому тут, у цій статті давайте поглянемо на деякі з переваг, що надаються Medicare доповненню планів в рамках їх кришки листі. Частина Медігеп план вашій лікарні страхування. Щоб перейти на план Medicare доповненню особа повинна бути зареєстрована в частині А і В оригінальній Medicare, перш ніж вони можуть піти на Медігеп політики. Особа може отримати план Медігеп гарантованим в обігу протягом періоду відкритої реєстрації, який розпочинається протягом 6 місяців повороту 65 або надходження до Medicare Part B в 65 років і старше.

Частина С є те, що частина страхового покриття або такого плану Medicare доповнення, яке поєднує в собі як частини А і В охоплення. Вона також надає деякі додаткові послуги. Частина С Medicare доповненню плану пропонується тільки через Medicare затверджених приватних страхових компаній. Частина D Medicare доповненню плану для Вашого рецептурних препаратів. Це допоможе вам платити за ліки, прописані лікарем. У цьому випадку слід зазначити, що страхувальники, які надходять самі для автономного план Частина D не може утримувати частину лікарського забезпечення їх Медігеп політики. Але бенефіціар може вибрати видалення лікарського забезпечення від їх поточної політики Медігеп і зберігають всі інші переваги.