ваша ануїтету грабіж чи ні

Ануїтету описаний тут, буде з куплених звичайна людина, яка є стандартним ануїтету. Хоча є кілька типів ануїтетів, ми не будемо розглядати докладні відомості про ці в цей час. Не зрозумів, більшість людей у ​​цій групі є те, що вони, насправді, купуючи ануїтет, коли зрілий дату політики для цього покриття виходить.

Коли це відбувається, клієнт отримає візиту від представника страхової компанії говорить їм благу звістку про гроші, які вони зробили. Дуже часто вони представлятимуть його таким чином, щоб повідомити клієнту, скільки грошей вони можуть отримувати щомісяця протягом усього їхнього життя або представник спробує отримати клієнт, щоб купити інший тип політики. У зусиль, щоб отримати підпис клієнта, без необхідності обговорювати те, що відбувається насправді, представник просто обіцяють, що перша перевірка клієнта буде надіслано в певний період часу. Хто не був би радий отримувати гроші кожен місяць?

У цьому випадку, те, що дійсно мало місце в тому, що страхувальник купив іншу ренту від тієї ж страхової компанії з грошима він отримав від своєї політики дозріли, також відомий в якості пенсійного ануїтету. При розгляді питання про суму відсотків, які можуть бути отримані, якщо ж сума грошей, яка була витрачена на політика може бути зарахована на ощадному банку або кредитній спілці, ви, швидше за все, знайти було б набагато більше. Важливо, щоб ви звернули увагу, що я сказав: “Якщо гроші можуть бути вкладені”, тому що страхові компанії осіб, до якої закон частіше держав цей тип інвестицій повинен бути зроблений.

Це не повинні бути в тій же компанії, де пенсійний ануїтет дозрів. Це може бути будь-якої страхової компанії.
Щось представник страхової компанії рідко повідомляє клієнтам, тому що, за нормальних обставин це не потрібно, то, що кожен вільний зробити деякі дослідження і вибрати той, компанія запропонує найвищу ренту (повернення) відповідно до інвестицій, які можуть бути зроблені.
Виїзд ануїтетів, могло виявитися, займе багато зусиль, тому що це може бути досить важко визначити всю наявну інформацію, яка може бути представлена ​​в декількох різних методів.

Є способи, які страхова компанія буде намагатися пояснити низьку віддачу від ануїтетів. Один з поширених відповіді від страхового представника коли його запитали про низьку прибуток у тому, що їхні компанії повинні йти в ногу ануїтету протягом решти життя страхувальника, незалежно від того, які обставини можуть бути, і вони представлять можливість клієнту життя, щоб дуже старість. З іншого боку, ці ж представники буде штовхати довгостроковій доступності (після сплати податків віднімаються) клієнту, тому що вони також продають пенсійних ануїтетів.

Навіть якщо ви знайдете аспект перевіряючи ануїтетів дуже нудно, важливо, щоб зробити себе зробити це. Ваші зусилля можуть тримати вас від жертвою і проходите через безліч розчарувань, отримавши “вжалила” на дуже важливий момент у вашому житті, коли ви хочете речі, що проходять гладко.