варіанти медичного страхування

Copyright 2006 Стейсі Циммерман

Медичне страхування є одним з найбільш важливих видів страхування доступні для американських споживачів. Є безліч варіантів, доступних при виборі медичного страхування, однак, основна мета медичного страхування, щоб забезпечити “застраховані” з фінансового покриття, які допоможуть оплатити вартість догляду під час хвороби тобі. Медичне страхування може поширюватися також на такі речі, як лікарняні ліжка, лабораторні аналізи, ліки, операції, рентген, і багато іншого. Медичне страхування буде оплачувати медичні витрати у зв’язку з хворобою, хвороб, нещасних випадків, та пологів. Кожен поліс страхування здоров’я, відрізняється, і рекомендується, щоб визначити, які види послуг будуть закриті, коли вибору і порівняння планів медичного страхування. Найбільш поширений тип медичного страхування є приватне медичне страхування сектора. Медичне страхування варіюється від страхування життя в декількох напрямках. По-перше, медична страховка купується на рік, і немає ніякої гарантії, що страхових внесків не буде рости з кожним поновленням політики.

Перш ніж ви можете претендувати на медичне страхування, ви, швидше за все, доведеться пройти ряд рутинних тестів. Ці тести будуть відсіювати будь-які основні умови, які можуть знадобитися вам потрібно більше медичних послуг. На підставі результатів випробувань, ви можете або не можете претендувати на медичне страхування. На жаль, багато хто сьогодні перед життям без страховки взагалі. Є багато планів, доступних і багато різних постачальників послуг і брокери, які пропонують широкий спектр охоплення медико-санітарної відібраних особам. Для тих, хто не може дозволити собі платити премії витрат на медичне страхування, вони можуть претендувати на отримання державного страхування через їх держава. Обидві програми у віданні уряду США є Medicare і Medicaid. Деякі місцеві повітах також може запропонувати безкоштовне медичне обслуговування для незастрахованих людей за допомогою програм, які або фінансуються з федерального бюджету або працюють на кошти гранту.

Багато людей виявляють, що вони не можуть дозволити собі високу ціну з медичних планів, які пропонуються їх місця роботи. Це не означає, що у них немає варіантів. Першим кроком у визначенні того, ви можете дозволити собі медичне обслуговування Вашої компанії страхування поговорити з вашим відділ кадрів і подивитися, якщо є план, який вони пропонують, який відповідає вашим потребам. У вас також є можливість дослідження ряду страхових брокерів і агентів в Інтернеті. Це відмінний спосіб знайти безкоштовну квоту і увійти в контакт з різними брокерами легко. Просто заповнивши невелику анкету через Інтернет, Ви отримаєте телефонний дзвінок повернення брокерів або агентів, які зацікавлені у підписанні вам політики.

Нарешті, важливо, що ви вибираєте ваш план медичного страхування ретельно. Ваш план є юридичною зобов’язуючим договором і у вас є багато прав на медичні послуги і покриті витрати як тільки ви входите в цю угоду. Ви повинні знати свої права і розуміти з точки зору вашої політики плану. Так як більшість людей погодиться, що якість страхування здоров’я є найбільш важливою перевагою, що компанії пропонують своїм працівникам, необхідно, щоб ви знайшли час, щоб читати літературу, що відноситься до вашої політиці плану.