варіанти виходу на пенсію ануїтет

Рента пропонуємо гарантію потік доходу для життя або протягом визначеного періоду часу. Для інвесторів, які побоюються потенційної втрати всі свої гроші гарантію потік доходу важливо, і саме тому багато хто вважає покупку постійні, змінні або індексовані ануїтету. Такий захист робить ануїтетів для літніх відмінним джерелом пенсійного доходу.

Історично склалося, що люди, охочі забезпечити потік доходів на пенсії придбали фіксованих ануїтетів які забезпечують гарантоване норма прибутку на інвестиції та фіксований платіж кожен місяць після виходу на пенсію.

змінного і індексовані ануїтети

Сьогодні багато хто вибирає змінні ануїтети або індексовані ануїтети, де віддача пов’язана з ринків акцій та облігацій. Віддача від змінного і індексовані ануїтети, не гарантовано і залежить від ринків.
Змінні ануїтети є потенціал більший дохід, ніж фіксована рента і ризик заробляють менше.

Індексовані ануїтети також підключені до акції та облігації призначені для повернення цільових ставкою, яка вища, ніж фіксована рента ставкою. Якщо ринок падає договір гарантує мінімальний дохід обмежуючи ризик індексовані ануїтети. В обмін на мінімальні гарантії є також максимальна межа повернення. Максимальна межа зазвичай вказується у відсотках від прибутку на інвестований капітал, наприклад 90% від прибутку на інвестований капітал буде зараховуватися ануїтету. Більшість повертається на індексовані ануїтети також обмежені доходи від зміни ринкових цін, а не тільки у вигляді дивідендів.
гарантований висновок користь вершників для змінного і індексовані ануїтети
Змінна і індексовані ануїтети часто продаються з вигодою вершників, що зменшення ризику для інвесторів у періоди падіння ринку. Ці гонщики мають свою ціну і може або не має сенсу для вас на підставі ваших конкретних обставин.

Гарантований мінімальний користь висновку (GMWB) і гарантований мінімальний дохід вигоду (GMIB) водії можуть коштувати від 50 до 75 базисних пунктів від вартості вашого ануїтету на постійній основі. GMWB гарантує право на щорічну вилучення зі свого контракту за вашим вибором в зазначений мінімальний платіж annuitizing без контракту. Це вказано мінімальний платіж визначається фіксованим відсотком зазначено в вершника, який застосовується до більшої премії або грошової вартості контракту. GMIB гарантує мінімальний дохід після аннуітізаціі незалежно від коливань вартості рахунку у зв’язку з ринковими умовами. Як правило, GMWB не має сенсу, якщо ви плануєте провести ануїтету від 15 до 20 років і використовувати висновок вигоди. GMIB має сенс тільки якщо ви плануєте ануїтету і утримувати ваш ануїтет за необхідний період очікування (зазвичай 10 років). Багато контракти обмежують аннуітізаціі до довічної виплати яких не обов’язково буде привабливим для тих, які мають справу з питаннями охорони здоров’я або інших великих фінансових потреб пізніше у відставці.

Будьте впевнені, щоб навколо магазину і переконайтеся, що гарантований вершника користь висновку ви розглядаєте це краща пропозиція доступно в умовах високої конкуренції на сучасному ринку.

Багато індексовані пенсії запропонує гарантований дохід гонщика з 7-8% рулону до швидкості, яка після того, як середні змінні ренти збори і вартість гонщиків є кращої прибутковості, ніж самі змінні ануїтети з гарантованим доходом вершник може запропонувати.

Посібник гонщики не є обов’язковими у змінній або індексовані ануїтету покупки і повинні бути оцінені на основі їх власних достоїнств, ваші поточні інвестиції пенсійних доходів, вашої особистої фінансової ситуації і фінансових цілей. Якщо у вас є питання і хотів би мати ануїтетів пояснив, що це гарна ідея, щоб працювати з кваліфікованим консультантом, щоб допомогти вам оцінити, які ануїтету опції є кращими для Вас.