вартість страхування для безпеки бізнесу

Страхування часто недооцінюється, тому що люди часто мають вузький розум, коли справа доходить до страхового бізнесу в цілому. Проте, страхування допомагає забезпечити безпеку ділових відносинах. Ось подивіться, як страхування може дати вашому бізнесу безпеки.

Страхування є одним з свопу:

Всі види страхування зробити одну річ – вони обмінюються невеликими, певну плату для великого, невизначеною втрати. В основному, це означає, що ви платите невелику плату і фіксовані інтервали (ваша премія), і страхова компанія візьме на себе ризик, повинні будь-які збитки приходило в голову.

Візьмемо, наприклад, повені. Повені часто знищуючи майно бізнесу та інвентарю, але неможливо знати, коли буде один, якщо взагалі відбувається. Якщо б ви могли сказати, коли повінь відбудеться, вам не потрібно буде домовласників страхування. Але так як ви не можете, виймаючи політику страхування від повені може допомогти вам, щоб замінити те, що ви втрачаєте, коли є повінь.

Статистика груп може бути розрахована:

Хоча ви не можете сказати, що ваші шанси на повені, пожежі або іншого стихійного лиха буде, ваш бізнес групи в цілому поставила статистики. Наприклад, якщо у вас є пекарня, ризик виникнення пожежі зруйнувати ваш бізнес є вище, ніж ризик пожежі зняття офісної будівлі. Знаючи це, ви могли вирішити, що в пекарні власника, ризик виникнення пожежі вище, і ви тому потрібно більше страхування. Якщо ви є власником офісу, ви можете вирішити, що ваші ризики нижче, і що вам потрібно менше страхування. Кожен бізнес і кожної людини впевненість потреби, і страхування може забезпечити впевненість у нестабільному світі.

Всі страхування схожі:

Страхування від вогню не так вже й відрізняється від страхування від повеней, а також страхування від повені нічим не відрізняється, ніж страхування життя. Певною мірою, всі страховки є однаковими. Якщо ви працюєте зі страхуванням життя, то ви знаєте, що приблизно 3,8% людей помирає протягом 25. Це означає, що 96,2% іншого не роблять, але у вас немає можливості дізнатися, який із двох груп ви будете дюйма Все, що ви можете зробити, це розрахувати свій особистий ризик. Чим вище ризик, тим вище премія буде ваш.

Це стосується всіх видів страхування, включаючи страхування будинку власника. Власники нерухомості ніколи не знаєте, наскільки добре їх назву. Продавець не знаю, скільки він втратить на даному боржника. Тим не менше, коли ви дивитеся на досить велику групу, можна отримати уявлення про те, що ваш індивідуальний ризик є. Все, що ви робите в бізнесі має певний ризик для нього. На свій розсуд, ви не можете визначити, що ризик є, але як член бізнес-групи, ви знаєте, що статистика для цієї групи.

Які страхові робить для вашого бізнесу:

Бізнес є ризик. Існує ризик втрати майна, втрати життя або здоров’ю працівників, або втратити гроші, серед інших. Які страхові це дати вам деяку гарантію від цих втрат. Знаючи, що ваші фактором ризику є і страхування його відповідним чином, ви будете знати, що у вас є те, що потрібно, що інцидент приходило в голову.