вартість незастрахованих автомобілістів

Уряд опублікував дані, які показують, є більше 2 млн. автомобілів на дорогах у Великобританії без страховки, тобто 1 з 15 транспортних засобів, які незаконно орієнтованих незастрахованих на британських дорогах.

Безпосередній вплив це справляє є вартість, щороку незастрахованих водіїв обходяться 500 млн фунтів стерлінгів, це застрахованих автомобілістів, які обстріл, щоб покрити ці витрати, і платять додаткові 350 млн. фунтів стерлінгів за страховими внесками.

Асоціація британських страховиків (ABI) виявила ризики незастрахованих водіїв, які мають менше шансів зупинити після аварії, в 10 разів більш ймовірно, мають судимості за водіння в нетверезому вигляді і в 6 разів більше шансів бути рушійною ООН-справним автомобілем.

Крім збільшення цін на автомобіль і ван страхування для законослухняних автомобілістів, незастрахованих водіїв також викликати проблеми для застрахованих водіїв вони знаходяться в аварії або зіткнення з. Якщо ви потрапили в ДТП за незастрахованим водієм не може бути витягнута битву, щоб повернути те, що ви повинні.

Повне каско покриє вас за будь-який ремонт, необхідні для вашого автомобіля, однак, якщо ви не застрахували свою знижку ніяких претензій ви можете втратити це і будь-якої медичної або судові витрати не обов’язково буде поширюється на страховика.

Уряд намагається вирішити проблему незастрахованих водіїв на дорозі за допомогою технологій, таких як автоматичне розпізнавання номерного знака і посилилася роль поліції, що дозволяє їм вилучати транспортні засоби, від незастрахованих.

Бюро Motor Страховика (MIB) стверджує, що група, швидше за все, порушують закони про страхування молоді чоловіки. Незважаючи на зусилля уряду, спрямовані на підвищення обізнаності про важливість до дати страхування багато людей не звертають уваги на ризики, і що більш важливо, наслідки водіння незаконно без страховки.

Той, хто спіймав керування транспортним засобом без правильного страхування не тільки порушення закону, але він, ймовірно, отримає штрафні очки на їх ліцензії та великий штраф. Штрафні окуляри можуть впливати як ваше право водити автомобіль протягом роботодавця і збільшити страхові премії значно.

Водії, які залишилися неоплачені витрати після зіткнення з незастрахованих водій може вимагати компенсації від MIB. Це фонд, який здійснюється за рахунок страхових компаній, які звинувачуються Леві щороку, побічно приходять гроші з кишень населення в цілому, які звинувачуються в більш премій у зв’язку з цим. Водій, як очікується, зв’язався з іншим водієм, щоб перевірити, якщо вони застраховані, і повідомили про подію в поліцію.

MIB обробляє 36000 випадків щороку, і випустила керівні принципи, які водії повинні слідувати, якщо нещасний випадок. Якщо коротко резюмувати план дій повинен бути, звернутися в поліцію, узяти ім’я і дані іншого водія, особливо реєстрації автомобіля числа, щоб ніколи не визнати провину за аварію і намагаються зберігати спокій, зйомка водія та / або транспортний засіб і отримати докладну інформацію про будь свідків інциденту.

Вона є спільною для людей, щоб впадати в паніку і бути похитнулася після аварії, але це той час, коли рівень голови не потрібно. Якщо ви підозрюєте, що жодної з деталей інший водій дав вам неправильні, зверніться DVLA або MIB для перевірки.

MIB цифри показують, що 15% водіїв, допущених до водіння без страховки між 17 і 21, і приголомшливі 48% були молодші 30 років. Ці люди привели до автомобілістів доведеться платити, в середньому, додаткові 30 £ по страхових внесках. Справа в тому, ймовірність незастрахованих драйвері, що приводила або участь у зіткненні у вісім разів більше, ніж застрахованого водія. Просто переконайтеся, що вони не коштують більше, ніж вони вже роблять.