вартості медичного страхування і реформу охорони здоров’я

З новим Конгресом і кампаній по Білому дому в ’08 в самому розпалі, як прогресивні консерватори і погоджуються, що реформа охорони здоров’я, як це особливо стосується доступного медичного страхування в авангарді умах більшості американців. І в той час законодавчими та експерти з обох сторін проходу згоден, що зараз саме час для реформи охорони здоров’я, якими темпами такі зміни відбуваються і раніше проблема широкого обговорення. Реформа охорони здоров’я була проблема, яка була підходити так само, як смак слини в рот ті, при прийомі в невеликих крихітних дозах понаднормової подобається це зазвичай буває, це не турбувало нас дуже взагалі, насправді ми не помітите, що там – але ніхто не хотів би сісти і випити цілу склянку. І багато хто погоджується, що безсторонній і радикальні зміни в нашій поточної медичного страхування політики та системи надання медичної допомоги буде однаково важко ковтати, з боку споживачів, а також страхування та медичної промисловості.

Підвищення на один ступінь, здається, найкращий підхід для всіх зацікавлених сторін, таких як поточний поштовх як на федеральному рівні і рівні штатів, щоб отримати економічно ефективне медичне страхування для всіх дітей. Хороші перші кроки все згодні. Але реальний перший крок до істинної реформи охорони здоров’я та медичного страхування, щоб отримати ручку на тільки що саме потрібно виправити. Звичайно 47000000 американців без страховки є гарною частиною проблеми, але це не єдина проблема. Радикальну реформу охорони здоров’я, які могли б за помахом чарівної палички раптом застрахувати кожного чоловіка, жінку і дитину в країні – не буде нічого зробити, щоб вирішити проблеми нерівності в системі охорони здоров’я, або з тим витрати, або вирішити інші доступу і доставки питань.

Для будь-якої запропонованої в даний час стратегії, мозкові центри, медичні працівники страхової галузі, і політичних діячів, щоб працювати, компроміс є гаслом. І за те, що, мабуть, вперше за багато десятиліть, здається, узгоджених зусиль і готовності на частини федерального уряду, держави, великого бізнесу, а також страховим компаніям працювати разом, щоб вирішити деякі з цих питань. Справжня реформа охорони здоров’я робить для деяких подружжя зберігання. У теорії, звичайно, хто виступатиме проти загального охоплення здоров’я? Ніхто не заперечує, щоб медичне обслуговування для всіх моделей, проблема, як завжди, не зводиться до того, хто буде за це платити. Консерватори вважають, що податкові пільги і стимули для бізнесу відіграють ключову роль, але як завжди прогресивним противники кажуть, що такі ідеї тільки на користь “здоровим і багатим”. Прогресисти прийняти ідею Medicare для всіх моделей, до яких консервативні опоненти ще кричати “обмежений вибір” і “соціальна медицина”. Але якщо дійсна спроба знайти золоту середину деякі підходили, так як існуючі хвилі, здається, наближається, може бути, є надія на життєздатне рішення, які можуть принести реальну реформу охорони здоров’я і дійсно доступною користь для здоров’я для всіх американців протягом найближчих 10 років, як так Багато хто стверджує, що бути прагнемо.