ван страхові поліси Екстра

При купівлі комерційного страхування автомобіля Є багато різних варіантів на вибір, вам потрібно пробою страхування, буксирування страхування або страхування лобового скла? У ці різні комерційні ван страхування додаткової вплине, скільки ви платите за страхування, і, хоча ви хочете, щоб ваш страховий поліс, щоб бути доступним вам потрібна належна захист для вашого транзитних фургонів та інших транспортних засобах. Ось чому його важливо прочитати страховий поліс ретельно, подивіться на різні страхові поліси і вирішити, що краще для вас і вашої компанії.

типи додаткового комерційного страхування автомобіля

Є цілий ряд страхових полісів, які можна придбати разом з трьома основними політику ‘третій особі тільки »,« пожежа і крадіжка »і« всеосяжний ». Ці незначні страхування залежить від страхової компанії, але зазвичай включають такі речі, як ‘буксирування страхування’, ‘для ремонту вітрового скла, додатковий “авто-страховку на випадок викрадення» і «Розбивка страхування.

Буксирування Страхування може бути використаний якщо комерційний фургон буксирується за порушення правил стоянки або Для буксирування через поломку. У більшості випадків звичайний договір страхування не буде покривати цю плату, якщо Transit Van не була в аварії. Для регулярного поломка або порушення правил стоянки власник Лутон фургонів повинні покрити витрати.

Вітрове скло ремонт політики охоплює всі проблеми, ви можете мати з вашим вітрового скла, починаючи від ремонту основних тріщин заміна всього вітрового скла у вашому Transit Van. Найповніші політики ван страховка покриє ремонту вітрового скла, але деякі цього не роблять. Все, що менше, ніж всеосяжний страховий поліс не здійснюватиме ремонт вашого вітрового скла незалежно від того, це сталося.

Розподіл страхових описуються незначні розриви, які відбуваються від звичайного зносу на вашому Лутон фургон. Якщо перерви ремінь вентилятора, іржі пошкодження повинні бути відремонтовані, рульове колесо з перекосом і так далі цей страховий поліс допоможе платити за ремонт. Часто це поєднується зі страховими буксирування. Знову всеосяжної політики страхування часто покривають для цього типу ремонту, але не завжди, і це може призвести до підвищення страхових премій більш широко, ніж мати окремий страховий поліс.

Додаткова авто-страховку на випадок викрадення обов’язково повинні бути куплені, якщо у вас є тільки страхування »третій особі лише” для комерційного фургона. Авто-крадіжки може і не статися так що наявність авто від викрадення страховий поліс має сенс, і мають страховий спеціально для авто від викрадення, а не вогнем і страховку на випадок викрадення допоможе зберегти ваші витрати на страхування трохи нижче.

Навіщо купувати ці комерційні ван страхування політики?

Ці незначні ван страхування політика може бути дуже корисно і так як вони досить чітко вони індивідуально дешевше, ніж купувати великий страховий поліс, який охоплює всі можливі проблеми, які можуть трапитися з вашим Лутон фургон.

Перевага цих комерційних страхових полісів ван в тому, що якщо у вас є часта проблема з вашим Transit Van, ці заходи забезпечують додаткову страховку за доступною ціною. Якщо Ваш комерційний фургон знаходиться в області високого ризику, які мають додаткові авто-страховку на випадок викрадення на верхній частині вашого регулярного страхування може надати вам з більшою соціального захисту за низькою ціною. Якщо ваш Лутон ван потребує ремонту трохи більше, ніж зазвичай страхування пробою допоможе з незначних витрат, які можна швидко скласти, і буксирування страхування допоможе отримати Лутон ван в ремонтну майстерню, не пошкоджуючи ваш гаманець.

проблем з покупкою цих політик ван страхування

Однак ці комерційні ван страхування політики дійсно складають і покупці кожної комерційної страхуванні автотранспорту в спробі охопити всі можливі проблеми можуть стати дуже дорогим. Добре продуманий комплексний страховий поліс може застрахувати від більшості цих проблем за тією ж або трохи дешевшою ціною.

Важлива річ, щоб розглянути, дивлячись на ці різні типи додаткових комерційних страхових полісів ван вашим потребам. Ви в них потребує? Якщо у вас є «третьою стороною тільки” страховий поліс на вашому Transit Van, ці додаткові комерційне страхування ван політика може допомогти вам нещастя погода без істотного додати до вашої витрати. Якщо у вас є каско ці страхові поліси могли б допомогти з невеликими витратами і непередбачених збитків, але ви повинні переконатися, що вони ще не охоплені вашим комерційним страхуванням автомобіля.