ван страхової компанії – знайти найкращі компанії швидко і легко

Різні покриття надається в різних сферах бізнесу. Кожен бізнес має свої власні унікальні потреби і ваш фургон страховою компанією були розроблені спеціальні покриття бізнесу для вирішення ваших набір потреб. Деякі страхові покриття є загальними з усіма підприємствами. Комерційна нерухомість і тип страхування відповідальності є загальними стандартами охоплення. Захист ділової матеріалів, в тому числі програмного забезпечення і витратних матеріалів вважається важливим для майже всіх видів бізнесу. Захист від судових позовів з страхування відповідальності також є стандартним практично з усіма типами бізнесу.

Насамперед, знайти компанію ван страхування або брокера, яким можна довіряти. Розпитайте з друзями, сім’єю або інших шанованих власників бізнесу і скласти список рекомендованих страхових компаній. Крім того, з’ясувати, що вони використовують покриття. Таким чином, ви будете добре інформовані, перш ніж ваша перша зустріч з агентом. Якщо є можливість, зверніться до торговельної асоціації і з’ясувати, що вони рекомендують покриттів. Це допоможе значно заощадити час і нерви.

При виборі компанії Ван страхування, який підходить краще для вашого бізнесу, з’ясувати, як багато вони знають про ваш бізнес і його потреб. Крім того, вивчити, як довго ваш препарат вибору продав страховий бізнес. Досвідчений страховий агент може бути не знайомий з вашим бізнесом, але вони будуть знати своїх продуктів і, що рекомендувати для вашої ситуації. До завершення будь охоплення Попросіть вашого агента, які кроки можна зробити для мінімізації потенційних збитків в результаті крадіжки, стихійних лих і виробничих травм.

3 поради за нижчою премією

1? Підніміть франшиза. Чим вище франшиза, тим більше ви платите зі своєї кишені у разі виникнення претензії. Це один вірний шлях, щоб зберегти вашу премію вниз.

2? Купити всі ваші страхування від однієї компанії. Купівля? Пакет? Часто справа доходить зі знижкою. Підписання плану для покриття тут і там будуть тільки розігнати вашу лояльність і страхові компанії хочуть, щоб все ваше діло! З’ясуйте, чи є пільговий тариф доступний.

3? Використовуйте поради запобігання втрат. Досить часто страхові компанії знизять власник бізнесу? З премією, бо були вжиті заходи, щоб допомогти запобігти втраті. Страхові компанії не т хочете платити претензії, і вони винагородять клієнту, що показує, що вони несуть відповідальність, і на стороні страхових компаній.

3 способи уникнути страхового відшкодування

1? Поїзд ваших співробітників. Запобігти відповідальності і працівника? Претензій S Компенсація, навчаючи своїх співробітників правильними способів виконання посадових обов’язків. Це також дозволить розширити можливості ваших співробітників і допомогти їм стати власниками своїх обов’язків.

2? Зробите регулярного технічного обслуговування будівель. Це? Набагато простіше запобігти аварії, ніж з очищення після один. Перевірте електричні системи на регулярній основі. Це джерело багатьох уникнути пожеж.

3? План надзвичайних ситуаціях. У разі виникнення надзвичайної ситуації, є план на гру. Поїзд ваших співробітників до надзвичайної ситуації і мають легко виконати план. Це допоможе звести до мінімуму втрати, якщо стихійне лихо.

При виборі компанії Ван страхування, бути інформованими та обізнаними. Враховуючи ці поради на увазі, допоможе вам, коли служба шукає право страхової компанії фургона.