ван водії повинні боротися зі злочинцями

Ван водіїв остерігаються, новий огляд від прямої лінії показали, що двадцять один фургони розбиті на кожну годину у Великобританії.

Необхідність забезпечення належної безпеки відразу ж очевидною після цього дослідження, яке показує, що фургонів і те, що вони можуть містити є цінним для перевороту б злодії.

Дослідження, проведене в Пряма лінія для бізнесу показали 560000 фургонів, на суму до 16 відсотків, були розбиті протягом останніх трьох років, з додатковими 35000 водіїв бути жертвою крадіжки ван протягом останніх дванадцяти місяців.

комплексний
Статистика підкреслити, чому ван водії повинні переконатися, що вони мають повне каско страхування, яке покриває їх до кожної можливості.

Симон Henrick від прямої лінії для бізнесу сказав: “Є більш ніж 185 000 фургонів увірвалися рік у Великобританії, і багато водіїв роблять це легко видобувачем для злодіїв.

“Тільки 33 відсотків водіїв ми попросили були відповідні страхування для покриття їх зміст. Втрати ваших інструментів або акцій може мати серйозний вплив на ваш бізнес, а не цих ситуаціях робить його набагато більш дорогим, ніж це повинно бути.”

За даними обстеження прямих Лайн, ван автомобілістів навряд чи допоможе ситуації, як тільки 36 відсотків водіїв Очистити вміст їх фургон зрештою, 51 відсотків не мають вбудовані сигнали тривоги і 16 відсотків навіть не замикають двері своїх будинків на ніч.

захист
Ван водії в результаті переконуємося поліцію, щоб видалити всі цінності утворюють їх транспортний засіб на ніч, щоб мінімізувати потенційні модулі перерви.

Попередження приходить прямо на задній панелі новину, що 15 мікроавтобусів постраждали якусь перерву в яких інструменти та електрообладнання були прийняті всього за два тижні. Злодії були отримати доступ, розбивши дверні замки й різання круглих задніх вікон.

Інспектор Марк Cuddihy заявив: “Найкращий спосіб, щоб зупинити ці злочини є спустошити ваш ван щоночі, і заблокувати обладнання вдалині Краще не залишати транспортні засоби розблоковані, якщо залишити без нагляду ..

“Хоча це може бути незручно, щоб спорожнити ван зрештою, це не так незручно, як того, щоб замінити вкрадені речі”, додав він.

Страхові компанії також консультували клієнтів ван страхуванню від інших подвигів нерозважливих, які можуть призвести до втрати їх транспортного засобу.

Наприклад, автомобілісти були попереджені, щоб не залишити своїх транспортних засобів, що працюють, не будучи при виконанні службових обов’язків, для того, щоб розігріти їх фургон на холодні ранку, так як цей тип крадіжки залишать їх страхової політики нульової сили.

Асоціація британських страхових брокерів знову заявив, що багато транспортні засоби були вкрадені злодіями, які працюють на інстинкт.

Прес-секретар Грем Trudgill прокоментував: “Ти повинен взяли розумні заходи і якщо вас немає, то ваш страховик потенційно може не оплачувати претензії”, пояснив він.

” Однак, якщо власник завжди був автомобіль, і в їхніх очах, і це було на їх власність, страховиком може бути більш схильні реагувати сприятливо, додав він.”