вантажівка страхування легко Огляд страхування вантажів

Якщо ви коли-небудь говорити ні з ким дійсно знайомі з автотранспортної галузі, ви зрозумієте, що це сильно регулюється і спеціалізовані.

Це стає трохи легше зрозуміти, якщо ви думаєте, що в тому, як небезпечно комерційні вантажоперевезення може бути для співробітників і широкої громадськості, ми говоримо про мільйони одиниць важкої техніки циркулюючих дорогах щодня.

Не кажучи вже, наскільки важлива сама галузь-без комерційної автоперевезення, наша економіка зупинить, (почасти страшно, коли ви думаєте про те, як ефірне масло ситуація в світі стає все …)

В результаті комерційного страхування вантажівки також сильно регулюється.

Покриття, часто диктуються державою або федеральним законом, коли мова йде вантажівок конкретного додатка, і тим більше, коли ви починаєте дивитися на конкретні вантажі. Тонн небезпечних корисного навантаження, такі як бензин, інші види палива і небезпечних матеріалів, таких як хімічні речовини та пестициди рухає комерційних вантажівок щодня.

Вантаж в значній мірі те, що регулює велику частину галузі страхування вантажівки. Ось деякі з найбільш поширених видів страхування вантажів:

загальний вантажний

Багато компаній вантажоперевезення робити справу з небезпечними матеріалами, але є багато, що справу виключно з доставкою повсякденних товарів. Для цих вантажовідправників, правила проживання у вантажних існують скрізь від $ 10000 до $ 100000 зазвичай, що ковдра більшу частину своєї звичайної поставки з адекватним охопленням.

переміщення страхування вантажівки або предметів домашнього вжитку самоскиди

Обидва ці типи страхування вантажів означає те ж саме-рухомих фургонах мають особливі привілеї в багатьох державах з характером їх діяльності вимагає від них зазвичай працюють у житлових вулиць-місць, де самі комерційні вантажівки обмежені від водіння.

Крім того, фургон навантаження можуть значно варіюватися в ціні на основі клієнт, тому особлива рухомий вантажівка страхування політики дозволяють покриття коливалася так зворушливо компанії не безперервно виявляються під або над-страхувальника.

виробляти самоскиди страхування

Продукція строго регулюється товару, як це життєво важливо для продовольчого постачання країни і майже завжди містять ступінь псування на навантаження.

Виробляти вантажівки часто охолодженому, так що виробляють страхові тягача в зазвичай складають додаткове обладнання, а також часті можливості псування.

самоскиди небезпечних матеріалів

Небезпечні матеріали самоскиди дійсно високого долара вантажівка страхування і воно має бути за законом. Хоча правила проживання у вантажних, як правило, під $ 100 000 марки, самоскиди небезпечних матеріалів майже завжди в 7-фігура рівнів охоплення.

сукупний самоскиди або страхової самоскида

Агрегат є будівництво термін, використовуваний для опису того, що ви бачите в більшості вантажів самоскидами-гравій, тротуар матеріалів, бетону або інших будівельних матеріалів. Страхування Самоскид є вузькоспеціалізованою, тому що їхні вантажі, як правило, менш цінні, але і слабше і з урахуванням втрат. Механізми, за допомогою яких самоскиди працюють значно більш небезпечними, ніж вантажівки, які вивантажуються вручну.

Відповідної політики іноді називають бруду, піску і гравію або самоскиди самоскиди будівельних матеріалів, будівельних матеріалів, хоча зазвичай охоплює трактора-тягачі будівництва більш самоскидів.

буксирування страхування вантажівки

Евакуатори завжди використовуються в досить небезпечні райони-або вершині гори, в насипах або з боків жвавих магістралей і автострад. Плюс, їх “вантаж” завжди є інший автомобіль, який може коливатися різко в ціні. Таким чином, причіпний страхування вантажівки є його власним обличчям, що складає ці небезпечні ситуації і змінної вартості вантажу.