вантажівка страхування зробити правильний вибір

Якщо ви є комерційної водій вантажівки, хто тільки страхування відповідальності, ви не можете отримувати всі покриття вам потрібно. Багато чого може трапитися під час роботи, які не можуть бути охоплені вашої основної відповідальності.

Хоча страхування відповідальності є фантастичним чином, щоб запобігти позови на себе від інших, він платить тільки за збиток, нанесений іншими водіями і травм. А як щодо вашої установки? А як щодо вашого тіла? Без відповідного покриття у випадку аварії, ви залишитеся з носом. Захист ваших вантажівок з повною страховкою вантажівка охоплення розумний спосіб захистити своє майбутнє і ваші кошти до існування.

Крім того, багато що може статися, коли ви перебуваєте поза роботи або від годин. Будь-яка кількість ушкодження можуть бути нанесені на вантажівки, причепи ваших, і навіть ваші вантажі. Просто тому, що вони не на шосе, це не означає, що вони не є вразливими.

Якщо ви шукаєте, щоб покрити ваші власні збитки у цих подіях, ви повинні будете купити деякі необов’язкові типи покриття. Як правило, водії хочуть мати страхування як своїм майном (РГТ), а самі в разі тілесних ушкоджень. Нижче перераховані найбільш поширені типи вантажівка страхування, що водії вантажівок вибрати для захисту своєї власності і їхні гаманці.

Страхування фізичних ушкоджень

Це покриває шкоди для ваших власних транспортних засобів, які можуть виникнути в результаті нещасного випадку. Це покриття розширено ви виявляються винні в цій ситуації. Ви також можете знайти фізичні пошкодження покриття, що буде охоплювати вас, коли вантажівка не функціонує. Цей тип вантажівка страхування відмінно підходить для душевного спокою. Фізичні ушкодження страхування піклується про Ваш вантажівці, просто і ясно. Це може бути твоя вина. Це може бути твоя вина собаки. Це може бути вини природи. Так чи інакше, незалежно від того, з чиєї вини, фізичних ушкоджень страхова відремонтує або замінить вашу власність і улюблений вантажівка.

Страхування причепа обміну

Цей тип вантажівка страхування гарантує, що незалежні і великі компанії, так покриті при прийнятті причепом угод про обмін з іншими компаніями або операторам заощадити на паливі та інших витрат. Він охоплює водія або компанії в разі аварії або пошкодження інших компаній або товарів водія. Це схоже на страхування вантажу, але з причепом страхування обміну, більш ніж однієї компанії або водій займається. Це корисний вид страхування для підтримки хороших ділових відносин між вантажними компаніями.

записку для незалежних власників / операторів

Бобтейл страхування є одним з видів вантажівка страхування, яка охоплює незалежних водіїв, коли вони активно не так на службі автотранспортна компанія. Часто водії вантажних автомобілів з годинником, або завершили свою роботу, але все ще водіння вантажівки. Бобтейл страховка покриває водіїв вантажівок для цих “між” часи, коли охоплення роботодавця не діє. Це дозволяє водієві залишатися застрахованим, коли покриваються роботодавцем, без необхідності купувати свій власний повний первинний відповідальності політики. Бобтейл страхування, як страхування є тільки тоді, коли це необхідно, і не поширюється на когось іншого.