вантажівка страхування відповідальності первинних спрощені

Коли мова заходить про покупку поліса страхування комерційних вантажівок, ви опинитеся представлені з різним ступенем охоплення варіантів. У автотранспортної галузі є дуже багато видів робіт, вантажівок і компаній, що є також багато типів вантажівка страхування з урахуванням всіх різні потреби.

Деякі страхові поліси можуть бути специфічними для точного типу вантажу, ви улові (продуктів та інших швидкопсувних товарів, наприклад). Деякі водії перевезення небезпечних матеріалів і хімічних речовин, які потребують належної охоплення. Перевезення живих тварин потребує правильного суму покриття, як це може бути дорогим вантажем, щоб замінити. Страхування вантажів існує, щоб охоплює всі види дорогоцінних навантажень. Якщо щось трапиться з вантажівка, повний курей, переконайтеся, що ви Арен, АОТ той, хто має за це платити.

Інші страхові поліси також може бути призначений для покриття всього причепів, так що ви можете брати участь у причепі угоди про обмін з іншими водіями або автоперевізників.

Покриття потреби будуть також змінюватися в залежності від того, у вас є власний вантажівка і субпідряду свої послуги для великомасштабних вантажовідправників вантажів. У цьому випадку, ви, Äôll потрібно забезпечити собі захист від будь-яких ушкоджень вашою власністю. Багато підприємців забезпечили охоплення для їх водіїв, але в багатьох випадках це закінчується, коли охоплення водіїв, з Äúclocks, AU або закінчена доставки вантажу. Якщо водій як і раніше працює вантажівки (їхав додому, кататися на машині, і т.д.), водієві потрібно те, що називається, Äúbobtail, AU страхування. Без страховки бобтейл водій бере на себе всі фінансові зобов’язання за будь-який нещасний випадок, Ã ¶ Це страшне місце бути.

Державних і федеральних норм також є важливим чинником. Державні закони буде варіюватися від регіону до регіону, але федеральний закон є постійною. Первинне страхування цивільної відповідальності є одним з видів покриття, що федеральний закон вимагає. Незалежно від того, в якому стані ви, Aore у вантажівку або що ви, Aore водіння, якщо ви не, АОТ несуть основну страхування цивільної відповідальності ви ризикуєте фінансової безпеки.

первинні основи відповідальності

Первинне страхування цивільної відповідальності є одним з видів комерційного страхування вантажівки призначені для покриття витрат на тілесні ушкодження і травми, до партії, що не винен у ДТП за участю комерційних транспортних засобів. Як приклад, якщо ви, як водій вантажівки, зіткнувся з автомобілем, основна відповідальність буде покривати збитки, що автомобіль або травми пасажирів. Цей тип вантажівки страхування найчастіше надаються комерційними автоперевізників для покриття своїх водіїв, а також незалежні власники / оператори, що працюють на них на контрактній основі.

Важливо зрозуміти масштаби вартості за ДТП за участю комерційних вантажівок. Якщо страхова мобільного, АОТ, щоб платити за це, хтось буде. Ніхто ніколи не хоче бути, що хтось, але на жаль це трапляється.

недоліки

Хоча основна відповідальність захищає комерційні водіїв вантажівок за рахунок перенесення вартості медичної та рахунків за ремонт, він не охоплює все. Це особливо актуально і важливо у випадку незалежних водіїв вантажівок. Окремі необхідного страхового покриття, вантажівка буде необхідно для покриття особистих збиток, незалежно від наявності вини в аварії.