вам потрібно страхування

Справи йдуть погано

Коли-небудь був один з тих днів, коли все йде не так? Уявіть себе в одному з цих поганих реклами телебачення, в якому сигналізація не гасне, ви спізнюєтеся на роботу, а потім виявити, що ваш автомобіль має спустило колесо.

Проблеми є частиною життя, але це не робить поводження з ними легше. Dings або лих з вашим будинком, автомобілем або свято ще гірше, так як вони можуть викликати багато болю в серці і варто було налагодити знову, якщо у вас немає належного страхування.

Тепер я не та людина, яка має страхування за все, що у мене є, але є певні речі в моєму житті, що я ціную більше, ніж інші. Для цих цінних володінь Люблю спати ночами, знаючи, що мені не доведеться розщедритися тисяч фунтів, щоб відремонтувати або замінити їх. Так що я їх захисту зі страхуванням.

Що ви цінуєте?

Там були часи в моєму житті, що я не турбувався страхування. Як бідний студент без автомобіля, і рука мене володінь я був більше стурбований платити за пінту в пабі, ніж платити за захист тих небагатьох речей, я володів.

Якщо вам пощастить, там буде час у вашому житті, де є речі, які у вас є, що було б важко замінити негайно. Доходи від роботи, автомобіль, будинок і що бібліотека CD ви працювали на не кажучи вже про фінансову відповідальність, якщо у вас є іпотека і сім’ї, щоб думати.

Перший вид страхування, який я купив був зміст страхування. Через рік або два в університеті я створив небагато колекцію компакт-дисків, був свій власний комп’ютер і моя родина в складчину для деяких речей виросли за квартиру на день народження. Я був щасливим власником нового холодильника! Я сів незабаром після цього слід скласти значення все своє майно. Поки її не було ціле стан, це був досить великою сумою, між моєю студентської позики і роботу з частковою зайнятістю це зайняло б мене 4 роки, щоб заплатити за все, якщо я повинен був купити його знову і знову.

моя страхова “моменту”

Сідаючи і додавання вартості маєтку свого призвести до моєї “моменту”. Це був час у моєму житті, коли я зрозумів, як важко було б повернути те, що у мене було, якби я її втратити. Деякі люди вчаться на гіркому досвіді, на сьогоднішній день у мене не було, щоб пройти через вогонь будинку або крадіжки зі зломом. Інші люди готові грати на шанси, а не платити за страховку. Чи були у вас ваша страхова момент?

Вам потрібна страховка?

Якщо ви цінуєте те, що ви є і ви не могли дозволити собі замінити його протягом розумного періоду часу, то відповідь, ймовірно, так. Якщо ви ще не зробили цього я пропоную сісти і додавання вартості вашого майна / активів.

Що ви захистити в першу чергу?

Більшість людей не буде захищати все, що вони мають, і, чесно кажучи, може бути дуже дорогим, щоб зробити це. Те, що ви захистити перших я думаю, буде це те, що ви не могли жити без них. Для деяких це буде Mini Cooper і інших це може бути заповітна тварина родини. Це особистий вибір, але щось всі повинні покласти думки в.