вам потрібно страхування подорожей здоров’я

Ви подорожі урод? Ви часто подорожуєте за кордоном? Чи плануєте ви поїздки і відпочинку з сім’єю з року в рік? У разі, якщо ваша відповідь в “так” у більшості випадків, згаданих вище, ви повинні розглянути страхування подорожей політики охорони здоров’я.

Страхування подорожей політики в галузі охорони здоров’я є одним з видів покриття, яке забезпечує страхування держателя, медичне страхування під час подорожей, особливо в чужій країні. Тут, застрахований зобов’язаний виплатити суму відомий як премія передбачених компанія страхування подорожей, щоб скористатися перевагами.

Як правило, покриття забезпечує компенсацію за медичні витрати, понесені застрахованим під час подорожі. У деяких особливих випадках, страховий поліс також чохли для медичної евакуації.

Страхування подорожей політики охорони здоров’я приходить в комбінації з наступними покриття витрат.

а) страхування скасування поїздки
б) страхування переривання поїздки
в) страхування подорожей
D) Подорожі страхування втрати багажу
д) Подорожі екстреної евакуації страхування
F) Подорож страхування медичних витрат

Зазвичай премія за подорожі кількості медичного страхування до $ 200 на щорічній основі. Тим не менш, ви платите премію до тревел-політики медичного страхування також багато в чому залежить від вашого віку, відстань поїздки, будь-якого існуючого стану здоров’я, вартість поїздки і нації, до якої поїздку робиться. Деякі спеціальні страхові плани поїздок також охоплюють випадкові смерті і смерті від нещасного випадку польоту.

Подорожі планів медичного страхування, які покривають витрати на медичне обслуговування вашої подорожі буде включати в себе витрати на лікування, медичні витрати, вартість ліків та стоматологічних витрат. Ці покриття доступні в різних умовах. Наприклад, якщо ви приймаєте ліки, медичне з нетрадиційних джерел, таких як аюрведічеського лікування або акупунктури, медичне страхування туристична компанія не відшкодує вам гроші.

У випадку, якщо ви вже охоплені поліс страхування здоров’я, було б доцільно, щоб перевірити, наскільки вона покриває за межами Сполучених Штатів, або ж вона пропонує переваги тільки в разі надзвичайних ситуацій.

Також перевірте, чи є ваша подорож медична страхова компанія надає вам перевагу медичне страхування евакуації. Це дуже важливо, особливо якщо ви плануєте виїжджати за межі країни. Як правило, страхування подорожей політики в галузі охорони здоров’я забезпечує медичний заклад евакуації в найближчий спеціалізований медичний заклад охорони здоров’я. Тут ви не буде оцінюватися в Сполучені Штати. Ви були б передані до найближчого медичного закладу охорони здоров’я. Тому, якщо ви подорожуєте в рамках розвиненій країні, можливо, доведеться погодитися на лікування в медичному закладі за рішенням страхова компанія здоров’я подорожі, а не вами.

Інший кришку в туристичних поліс страхування здоров’я є репатріація останків. У разі смерті страхова тримач, туристичної страховки здоров’я компанія буде нести витрати по поверненню останків застрахованого. Ви повинні також уважно вивчити деякі інші умови, до прийняття рішення про для конкретного поліс медичного страхування подорожей. Ці умови включають в себе наступне:

а) спільне страхування
б) франшиз
в) виключення
г) період отримання допомоги
д) Існуючі умови.

Не ігноруйте страхування подорожей здоров’я. Він буде відігравати важливу роль у забезпеченні вам душевний спокій під час подорожі в іншу країну. Вам не потрібно турбуватися про медичних витрат, лікування в лікарні і раптової хвороби витрат під час подорожі.

Ви можете заощадити багато грошей на медичні витрати під час подорожі за допомогою страхового поліса. Це схоже на наймання кваліфікованих сторожа, щоб побачити вашу безпеку під час подорожі.