вам потрібно страхування на випадок інвалідності

Ніхто не любить думати про те, що життя буде, як з інвалідністю. Як би ваша сім’я вижити? Чи буде ваша сім’я вижити? На жаль, третина людей у ​​віці від 35 до 65 років стали інвалідами з кожним роком. Ці інваліди останньої, в середньому, більш ніж на 90 днів. Один з семи буде відключений протягом більше п’яти років.

Дону, АОТ обманюйте себе, думаючи, що такі інваліди в основному в результаті аварій. Більшість довгострокових відсутності на роботі викликані хворобами, як рак і хвороби серця. Люди змушені звернути стягнення або оголосити про банкрутство, коли це станеться. Це Байдуже, АОТ має відбутися таким чином. Ви можете вибрати для захисту своїх близьких страхування на випадок інвалідності.

Справа за страхування на випадок інвалідності

Якщо ви стали інвалідом і може, АОТ більше працювати, страхування на випадок інвалідності замінить деякі з цих втрачених доходів. Переваги зазвичай тривають протягом приблизно п’яти років або до пенсійного віку. Якщо ваш роботодавець не платить, то ваша вигода не обкладається податком.

Політика з питань інвалідності для довгострокового все зовсім інше. Ви можете вибрати той, який, AOS чітко визначені і допомоги виплачуються, коли ви потребуєте них, а інші приходять з безліччю правил і винятків. Спрощення плани часто дешевше, але не може бути варто. Їх визначення інвалідності є занадто суворими, і ви, AOD знайти його практично неможливо стверджувати, пільги, якщо щось має статися.

Плани групи

З’ясуйте, чи є ваш роботодавець забезпечує довгострокове страхування на випадок інвалідності. Потім визначити, якщо вона відповідає всім вашим потребам.

Майте на увазі, що більшість групових політик обмежити виплати пенсій протягом двох років. Після цього, ви повинні довести, що ви не можете утримувати будь-яку роботу.

короткострокові V. Довготривала

Відпустка по хвороби, також відомий як короткострокові інвалідності, починається негайно. Якщо ви, Aore не в змозі працювати з причини хвороби або, можливо, народження дитини, це короткострокове страхування на випадок інвалідності. Більшість роботодавців надають деякі типи цього покриття залежно від того, скільки років ви, Äôve працював на них.

Довгострокове страхування по непрацездатності починається після короткострокових інвалідності вичерпаються. Не всі роботодавці пропонують таку вигоду. Якщо ви вирішили купити собі політику, дізнатися, скільки короткострокові втрати працездатності у вас в першу чергу. Ви Дону, АОТ хочуть платити за довгострокову інвалідність з ліквідації період 60 днів, якщо у вас вже є короткострокові покриття протягом шести місяців з вашою роботою.

індивідуальні плани

Розглянемо індивідуальний план, якщо ви Арен, АОТ покривається за рахунок роботи або ваш роботодавець спонсоровані план мобільного, АОТ достатньо. Ви хочете, щоб політики, які залишаться з вами навіть при перемиканні робочих місць.

покупці поліса

Зробіть своє дослідження. Індивідуальні плани коштувати багато грошей, і можуть виникнути складності. Як і в страхування життя, страхування на випадок інвалідності може коштувати багато, і грунтуватиметься на речі, як ваш вік, стать, вид покриття і загальний стан здоров’я. Те, що ви робите для життя питання, а також.
Переконайтеся, що ви купуєте правильний тип політики, оскільки ви одягаєте, АОТ хочуть витрачати свої гроші.

1 Вирішіть, скільки охоплення вам потрібно, і, якщо ви хочете мати максимальну вигоду. Якщо ви можете дозволити собі жити на менш, ви, AOD хочуть знати це заздалегідь. Як довго ви можете обходитися без переваг? Це те, що, AOS відомого як “період ліквідації” або “період очікування”. Ви зможете заощадити гроші, якщо ви будете чекати до тих пір, як ви можете. Премії вище, якщо ви обираєте політики, яка починається переваги протягом 30 або 60 днів.

2 Тримайте себе проінформовані. Читайте про переваги та ознайомитися з гонщиками в політику. Наприклад, ретельно розглянути щось на кшталт “власної окупації” освітлення, який платить, якщо ви не можете виконувати точну роботу ви провели, перш ніж став інвалідом. Переконайтеся, що ви обираєте політики не може бути скасований у страхову компанію і буде оновлена ​​з гарантією до тих пір, як ви оплатите внески у встановлені терміни. З більшістю пропозицій страхування на випадок інвалідності, ці положення, вершників, і вигоди автоматичні. Більшість політики разом з ними автоматично включається, але ви завжди повинні бути впевнені.

3 Будьте в курсі інших гонщиків ви можете скористатися, якщо витрати занадто висока. Якщо ви можете собі це дозволити, серйозно розглянути вибирають для освітлення, поки не досягнете пенсійного віку. Це може додати ще 15% до сплати страхових внесків у вас вже роблять, але це може бути варто. Це особливо корисно, якщо у вас є на утриманні чоловіка і / або дітей, рівень життя висить на прибуток, яку ви приносите додому. Найбільш повний політика включає “вартість виходячи з прожиткового перебудови”. Це дозволить додати не менше 20% на преміум, але покриє Ваші рахунки повинна ціни йдуть вгору, а ви, Aore відключені. «Майбутні покупки опціону” міг би додати ще 25% до вашого платежів, але ви могли б збільшити охоплення, якщо ви заробляєте більше грошей у майбутньому без необхідності представити більш фізичних іспитів.

Коли ви купуєте страхування на випадок інвалідності, це може бути гарною ідеєю, щоб зустрітися з професійним брокером, який може допомогти вам зрозуміти всі входи і виходи з такої покупки. Це може бути не найприємніше, щоб думати, але страхування на випадок інвалідності мінус одну у вас є про що турбуватися.

Катерина Durkin Робінсон є пишучим письменником для BillSavings.com, ваш інформаційний ресурс і співтовариство для економії грошей поради та пропозиції таким чином, ви можете ходити по магазинах, порівняйте, і заощадити гроші на майже все.