вам потрібно квартиру орендарів страхового захисту

Якщо ви проживаєте в багатоквартирному будинку, ваш орендодавець, як правило, володіють страховий поліс, який покриває житлового будинку. Незважаючи на це, їх страховий поліс, як правило, не захистить вас від втрат і пошкоджень, які трапляються з особистими речами. Якщо ви хотіли б захист проти власності збитки, які ви повинні будете отримати власну квартиру орендарів страхування.

Якщо ви хочете, щоб знайти найкращі страхові тарифи на кращу квартиру страховий захист орендарів є кілька суттєвих чинників, які ви повинні думати про. Вставляти з кількома перевіреними часом конвенцій дозволить вам придбати захист ви хочете на менш дорогою ціною.

Існують два різновиди захисту, що ви повинні щиро думати про покупку, особисте страхування орендарів охоплення та страхування цивільної відповідальності. Особисте страхування орендарів буде охоплювати ваші особисті речі від пошкоджень і втрат, викликаних риску, крадіжок, пов’язаних з водою пошкодження (без урахування повені), та інші заходи. Особистий страхового захисту відповідальності покриє медичні витрати, судові витрати та інші витрати, пов’язані з травм, отриманих фізичним особам на проживання. Обидва сорти мають вирішальне значення.

Перша тема для Вашого розгляду повинна бути ступінь захисту вам потрібно. Для особистих речей це найчастіше для отримання ідеального “заміна” Захист замість “грошова вартість” захисту. Захист вартість Грошові кошти відшкодовує фактичні поточні варто ваших особистих речей, які, як правило, не достатньо, щоб замінити ваше майно. З іншого боку, заміна покриття страхування відшкодує Вам суму грошових коштів, необхідних для заміни ваші особисті речі. Для невеликих відмінностей в ціні щодо цих двох різновидів це першокласна ідея отримати достатню квартири орендарі страхове покриття, щоб замінити вашу власність.

Якщо людина постраждала у вашій квартирі вони можуть подати позов. Без відповідальності страхового покриття, ймовірно, може втратити всі свої активи та інвестиції в позові, включаючи грошові кошти на ваш банківський рахунок, облігації, акції та інші грошові кошти. Всього до ваших активів та інвестицій, щоб ви знали розмір відповідальності страхового покриття вимагають, щоб захистити себе від економічної розрухи.

Страхування порівняння сайтів, знайти в Інтернеті, є найшвидшим підходом для пошуку топ-рейтингу компаній, що пропонують дешеві тарифи страхування. Є багато сайтів, які зможуть надати Вам страхування котирування від безлічі топ-рейтинг компаній. Як тільки ви визначили найкращий показник, що ви можете отримати квартиру для орендарів страхування, наступний крок, щоб поговорити з одним з їхніх агентів по телефону, щоб дізнатися про свої знижки та доступні зниження цін.

Кожна установа дозволяє конкретні види знижок, і вам необхідно, щоб розкрити кожен знижку, що ви відповідаєте критеріям для. Наприклад, зниження цін може бути дано вам через вашого віку, якщо ви некурящий, якщо ви належите до конкретної організації, і багато інших предметів. Попросіть вашого агента список кожен знижки, які вони пропонують, так що ви можете визначити, які з них ви можете претендувати. Ви також можете отримати зниження ціни, якщо ви встановите мертвих болти на вхідні двері, пожежна та охоронна сигналізація та інші елементи безпеки.

Щоб захистити себе стільки, скільки ви можете можливо ви повинні зберігати підтвердження ваших особистих речей. Щоб уникнути можливих непорозумінь у виникненні втрати, які потрібно мати докладний звіт про вашу власності. Ідеальний спосіб зберегти запис на відеокасеті. Відеозапис всі ваші речі, так що у вас буде запис того, що у вас є у випадку всі споживані пожежа або інша катастрофа. В якості заміни відеокасети ви можете отримувати знімки з камери. Це також корисно, щоб зберегти оригінали квитанцій для всіх великих покупок в місці, далеко від вашого будинку, а також другий комплект копій в іншому місці. Якщо ви можете перевірити свої речі і скільки вони коштують, це поставить вас в набагато кращому становищі, у разі стихійного лиха.