вам потрібно квартиру орендарів страхового покриття

Якщо ви живете в квартирі, орендодавець, як правило, власником страховий поліс, який покриває житлового будинку. Незважаючи на це, їх страхове покриття, як правило, не захищає вас від збитків, які відбуваються у вашій власності. Якщо ви прийдете до висновку, що потрібно страховий захист від втрати особистого майна необхідно придбати власну квартиру орендарів страхування.

Якщо ви хочете, щоб знайти самі низькі страхові тарифи на кращу квартиру страховий захист орендарів є деякі суттєві чинники, які ви повинні розглянути. Вставляти з дещо перевірених часом принципів дозволить вам придбати покриття вам потрібно на менш дорогою ціною.

Існують два різновиди страхування, що ви повинні серйозно подумати про придбання, орендарі страхування та страхування відповідальності орендарів. Орендарі страховка покриє вас від втрати ваших володінь викликано риску, злодійство, пов’язаних з водою збиток (за винятком повені), та інші заходи. Захист відповідальності страховка покриває витрати на медичне обслуговування, юридичні витрати та інші платежі, пов’язані з травмами людьми у вашій квартирі. Обидва сорти мають вирішальне значення.

Ваше перше увага повинна стосуватися кількість захисту ви повинні купити. Для особистих речей це взагалі ідеальний, щоб отримати “заміна” Захист замість “грошова вартість” захисту. Охоплення вартість Грошові кошти тільки відшкодовує фактичні поточні варто вашого майна, яке, як правило, не повинно бути достатня кількість, щоб замінити своє майно. Проте захист заміни страхування буде компенсувати вам суму грошей, необхідних для заміни вашої власності. Для невеликої різниці в ціні між цими двома сортами, що це гарна ідея, щоб отримати достатню квартиру орендарів страхування замінити вашу особисту власність.

Абонента до Вашого місця проживання може отримати травму і позивати. Не маючи особистого страхування відповідальності ви, можливо, втратите всі активи у вашому розпорядженні в позові включаючи грошові кошти у вашому ощадному рахунку, акції, облігації та інші грошові кошти. Визначте загальну кількість ваших активів, щоб знати кількість особового страховий захист відповідальності, яку необхідно охороняти себе від фінансового краху.

Кращий спосіб, щоб знайти самі низькі ціни на квартири орендарі страхове покриття дивитися онлайн для сайтів страхової порівняння. Є багато веб-сайтів, які зможуть надати Вам цитати з десятків топ-рейтинг агентств. Як тільки ви знайшли найнижчий показник, який можна купити страхування квартири орендарі, ваші наступним завданням є зателефонуйте по одному з своїх агентів по телефону, щоб дізнатися про свої знижки та доступні зниження цін.

Всі установи забезпечити зниження цін на спеціальні речі, і вам необхідно, щоб розкопати все до останнього зниження цін, що ви маєте право. Наприклад, ви можете отримати знижку, бо від вашого віку, якщо ви некурящий, якщо ви належите до спеціальних організаціям, а також безліч інших предметів. Попросіть вашого агента список кожен знижки або зниження цін, які вони пропонують, так що ви можете з’ясувати, які з них ви маєте право. Ви також можете отримувати зниження цін, якщо у вас є пожежна сигналізація, детектори диму, мертві болти та інші елементи безпеки.

Щоб захистити себе стільки, скільки ви можете можливо ви повинні мати документацію, що стосується вашої власності. Щоб уникнути потенційних непорозумінь у виникненням збитку вам необхідно зробити комплексний облік всіх ваших особистого майна. Ідеальний метод, щоб зробити запис на відеоплівку ваші особисті речі. Захопити все ваше приватне майно на відеоплівку, так що ви будете мати наочний доказ вашого майна у разі, якщо всі руйнується пожежа або інше лихо. В якості заміни відеокасети ви можете робити знімки з камери. Це також вигідно, щоб зберегти оригінали квитанцій для всіх великих покупок десь далеко від вашої квартири разом з другим набором копій на іншому сайті. Якщо ви можете перевірити свої речі і скільки вони коштують, ви будете в безпечному положенні у разі лиха.