вам дійсно потрібно і високим ризиком автомобіля страховий поліс

Що таке високий страхового ризику? Зазвичай високий ризик страхування відноситься до покриттів, які дають страховий захист ризиків недосконалою, або ризики, які перебувають під сприятливим стандартами, встановленими найбільш переважним страховиків у цій галузі. Наприклад, у страхуванні життя хтось з пересадки нирки є порушенням ризиків і страхових полісів по їх називають високі страхові поліси ризику. У страховому бізнесі авто, той, хто не вписується в андеррайтинг правила, встановлені “стандартний або переважні носії” визначається як високий ризик. Будівля, яку залишилося незайнятим через пошкодження водою також відносяться до категорії високого ризику.
Що стосується бізнесу Автострахування, високий ризик драйверів зверніться до осіб, які не є “кращого ризику”. Переважний ризик зазвичай встановлюється переважний компаній. Щоб зрозуміти, що високий ризик становить близько, це може бути гарною ідеєю, щоб визначити переважний ризику, в першу чергу.
Переважний ризику в страхування автомобіля є той, хто високі оцінки за наступними пунктами: висока домовласника рахунки з життям сім’ї стилі в районі низького ризику, з кількома автомобілями та очистити історію водіння. Чим краще ви набрали від цих факторів, більш кращими ви! Низький бал за поєднанням цих факторів означає, що людина може належати до високого ризику людей у ​​бізнесі страхування автомобілів.
Якщо людина має недосконалу запис водіння, вони можуть думати, що вони повинні йти у «високий ризик басейну. Це не завжди вірно, однак. Нижче наведений список з декількох факторів, щоб вирішити, якщо вам потрібно один з доступних автомобілів високого ризику страхових полісів, доступних сьогодні.
опис високого ризику Автострахування:
1. Поліси, видані без розгляду кредитної бали.
2. Межі відповідальності, занадто низька.
3. Хоча назва страхових низької вартості “, премія вище на одиницю страхування цивільної відповідальності або вартості застрахованого транспортного засобу.
4. Обслуговування клієнтів і претензій не обробляються в тому ж дусі, як і в ситуації кращим.

людей, які потребують високому ризику
Як правило, тільки раз, де професійний страховий агент повинен рекомендувати високої політики ризиками є:
. Якщо клієнт відкидається переважний або стандартні компаній. Це включає в себе людей з DUI або надмірна кількість квитків і нещасних випадків.
б. Коли клієнт не має фінансових ресурсів для придбання переважним політики. Типові приклади людей, які належать до цієї категорії люди молоді водії (у віці до 24) або старі драйвера (більше 70 років), які живуть на обмежений бюджет, але їх страхування занадто висока в силу свого віку. Крім того, безробітні, які не мають доходу може Вставте сюди.
C. У деяких випадках, коли водії мають міжнародні ліцензії, або іноземні ліцензії, такі як Мексика ліцензії, високий ризик може бути єдиним рішенням, так як стандартні і привілейовані компанії не будуть страхувати ці ризики.
, Які ніколи не повинні купити високого ризику політику?
Як правило, багаті люди, які можуть дозволити собі високий захист чи політики з високими лімітами відповідальності з переважними компанії ніколи не слід придбати низьку відповідальність, високий політичний ризик. Вартість страховки повинен бути тільки один фактор, а не основний. Майте на увазі, що страхування є для захисту багатства, майна і доходів. Так що якщо у вас є великі багатства, або великі кошти, або мати великий дохід, або ви, як очікується, належать до цих класів в найближчому майбутньому, то ви, звичайно, не хочете, щоб отримати низьку вартість, високу страхового ризику.
Це добре, щоб пам’ятати, що високі політики страхового ризику має бути короткостроковим ситуації. Постійний пошук інших бажаних або стандартних політик, які відповідають вашим мінливим потребам та бюджету. Ось, це добре, щоб читати те, що більшість фінансових планувальників радять: Нездатність план стругання потерпіти невдачу в житті!