вам дійсно потрібно страхування життя

З багатьох причин, більшість людей не в своїй тарілці з покупкою регулярні полісів страхування життя, хоча переваги, безсумнівно, будуть зібрали в кінці. Для таких людей, терміну страхування життя є кращим варіантом, тому що вона страхує окремі тимчасово, даючи ця людина право відмовитися бути застрахованим у межах його вибраний період часу. Крім того, до нього, щоб вирішити, чи слід продовжувати його щорічно страхування життя чи ні.

Тепер, дозвольте мені просвітити вас про термін страхування життя.

Існує філософія страхування життя схвалили прихильники терміну страхування життя. Вона називається Теорія убуваючих відповідальності, яка свідчить, що немає сталості до фінансової відповідальності приватних осіб і що метою страховий поліс тільки для покриття зобов’язань. Фінансова стабільність будуються в часі, і до того часу конкретна людина буде мати необхідність страхування життя, він був би вже досить незалежними, щоб застрахувати себе і вийти з програми страхування життя.

Дотримуючись цієї філософії, термін страхування життя стає кращій формі страхування життя, бо не встановлює грошову вартість. На відміну від цілого страхування життя, людина стає застрахованим тільки в межах свого певної кількості часу. Через це, премії за термін страхування життя стоять нижче, ніж полісів страхування життя.

Тепер, який період часу краще, щоб бути покриті при розгляді покупку термін страхування життя?

Пам’ятайте, що при виборі періоду часу, щоб бути покриті на строк поліса страхування життя, людина повинна взяти до уваги його тривалість життя.

Так, найдешевшим і найбільш зручною формою терміну страхування життя придбати точно один рік термін страхування життя, але більшість людей не на користь покупки по одному року. Це тому, що малоймовірно, що компанії зі страхування життя вибирають для покриття для людини, яка, можливо, помирають протягом наступного року, так як це їх прерогатива яких особи перед страхувальниками.

Те, що більшість людей воліють щорічні поновлюваний термін (АРТ) поліси страхування життя. Людина платить які будуть розглянуті протягом одного року. Після цього року, його життя страхового поліса закінчується, але у нього є вибір, чи слід продовжувати його один рік охоплення числа х років (який зазвичай становить близько 10, від 15 до 20 років і більше) або повністю припинити її. Страхується так бездоганна, оскільки переваги, більш імовірно, до смаку навіть при тому, що премії вище, ніж точним термін.

Існує свого роду річний поновлюваний термін, що є досить популярним серед держателів термін страхування життя політика. Це називається рівнем перспективі. У рівні термін, людина покривається на щорічній основі з незмінною премію, яка може бути відновлений протягом приблизно 10, 15, 20 або 30 років, залежно від яких він вибирає. Але ми також повинні взяти до відома той факт, що, як час проходить, і людина стає старше, преміум рівня терміну йде вище, тому що тривалість життя стає менше, і вік людини враховується при розрахунку вартості страхового внеску.

Поліс страхування життя є гарною інвестицією, яка захищає вашу сім’ю і гроші, які ви працювали. Отже, вибираєте ви цілий поліса страхування життя або термін страхування життя, просто бути мудрим. Зрештою, це ваша сім’я, ваші гроші, ваше життя.