важливі речі про ваше страхування від пожежі будинку policy_

Дім там, де вам і вашій родині подобається комфорт, усамітнення і спокій. Ви витратили купу грошей реконструкції та оновлення вашої любові будинку.
Ви повинні серйозно думати про отримання адекватного страхування від пожежі для вашого будинку.
Коли ви взяли кредит в банку для фінансування іпотечного кредиту, він, AOS дуже часто банк просити Вас, щоб купити страховку будинку пожежа перш ніж вони погодяться іпотечного кредиту. Це необхідно для захисту банку, AOS інтерес до нерухомості в разі пожежі.

Яким Страхування житла впливає мені і моїй родині?
Якщо пожежа, пограбування або непередбачених кризової ситуації у ваш будинок, це буде стресом для вашої родини, щоб мати справу з ушкоджень і втрат. Ви можете звести до мінімуму втрати і фінансовий тягар шляхом страхування вашому будинку і його контенту від таких неприємних подій. Це полегшує для Вас і Вашої родини, щоб вийти за незручність і повернутися до нормального життя.

Байдуже, АОТ вогню страхове покриття все?
Найкращі страхування від пожежі тільки покриває ваші будинки структурі і пристосування і приналежності, наданих страховий поліс за шкоду в результаті пожеж та інших непередбачених подій. Вона не поширюється на вашу ремонт, меблі, особисті речі, а також райони за межами вашого підрозділу або зобов’язання повинна ваших сусідів, АТ одиницю бути, постраждалих від катастрофи теж.

Не був би, АОТ моєї приватній квартирі бути застрахована управління будівлею?
Залежить, де ви зупинилися, ваше будівлю Управління більшість приватних квартирах несе юридичну відповідальність за страхування будівлі. Тим не менш, ви несете відповідальність за ваші речі і поліпшення, які ви внесли в вашу квартиру через реконструкцію.

Як я можу найкраще захистити свій будинок і своє майно?
Вони можуть бути покриті страхові плани, які захистять Ваш будинок, AOS і відремонтовані основні структури, Ваші меблі, особисті речі, ваш дорогоцінний антикваріат, ваші коштовності, фотоапарати, і навіть домашніх тварин. Подивіться для страхових агентів або компанії, які в змозі забезпечити вище і, можливо, більш, тільки одна політика.

основні елементи страхового
При покупці страхових планів, пошукайте такі основні елементи, які повинні бути покриті:
1. Будьте страхує своє житло від його змісту і від пожежі.
2. Будьте страхує своє житло від його змісту і від злому.
3. Будьте страхує своє житло від його змісту і від пошкоджень викликати результаті розриву або переповнення водою, апарат повені.
4. Будьте страхує своє житло від його змісту і проти удар транспортного засобу за межами дому.
5. Будьте страхує своє житло від його змісту і проти бунту, страйку і зловмисного пошкодження.
6. Найкраще бути страхує ваші люди всередині будинку на тлі ГРВІ, лихоманка денге і пташиний грип.

Також шукайте страховий поліс, який пропонує 24 годин Аварійне допомога вдома сервіс для слюсаря, електрика, сантехніка або шкідника потреб управління.
Крім того, перевірити вашу політику забезпечує відшкодування витрат на ремонт робіт. Ви повинні перевірити страхової компанії, AOS охоплення і вигоди тісно перед вчиненням політики. Зробіть своє дослідження шляхом порівняння стільки страхова компанія, АТ переваги якомога більше.